x-kom hosting

ATI Radeon HD 3600 Series (512 MB)

kubaryz
utworzono
utworzono

Witam!czesto, gdy podczas gry w Callofduty:) mam wlaczone gadu-gadu pojawia mi sie w lewym dolnym rogu ekranu komunikat ze ktos z moich znajomych wlasnie sie zalogowal.Pojawienie sie tego komunikatu powoduje zmiane jasnosci monitora.Nie mozna jej zmienic przez Wlasciwosci monitora/karty.Jedyna rzecza, ktora pozwala na przywrocenie normalnej jasnosci jest wl/wyl-anie okna z opcjami karty graficznej(przez jakies pol godziny).Nie wiem co jest tego przyczyna.Jesli wyrazilem sie niejasno :D to piszcie:)mam nadzieje, ze ktos z Was ma jakis pomysl jak rozwiazac ten problem.dzieki

szagus
komentarz
komentarz

GG w niejednej grze potrafi namieszać - u mnie na przykład powoduje migotanie ekranu, gdy ktoś się aktywuje.

Możesz spróbować wyłączyć komunikaty w gg (żeby nie wyskakiwała chmurka "ktośtam jest dostępny" itp.). Dużo prostszym rozwiązaniem jest wyłączenie gg ;)

kubaryz
komentarz
komentarz

ale nie chodzi tylko o gg + call of duty.czasami to sie samo z niczego robi:)w jednej chwili mam wszystko 'cacy' a potem ekran staje sie okropnie jasny.

szagus
komentarz
komentarz

Spróbuj sciągnąć najnowsze sterowniki, może coś to da klik

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.