x-kom hosting

GTX 260 artefakty

komercial
utworzono
utworzono

Witam odnosnie 3dMark'a 06 klik czy to jest normalny wynik jak na ta karte dodam ze o jest wersja ginward 216 GS bo mi sie wydaje ze troche maly- karta nie krecona. A jesli chodzi o artefakty chodzi o cos takeigo klik i czym to moze byc spowodowane (naprawa to tylko serwis czy sa jakeis inne mozliwosci ) dodam ze jak narazie spotkalo mnie to w crysisie nie wiem jak z druga czescia ale pewnie tez bedzie. W falloucie 3 nic nie bylo red alert3 tez czysty, dawn of war 2 tez nic sie nie dzieje. Dodam ze zasilka to Pentagram 450W

Mephic
komentarz
komentarz

Co do wyniku 3dmark - widać, że masz dość niski wynik CPU i prawdopodobnie ten blokuje kartę graficzną. Jaki procesor?

komercial
komentarz
komentarz

c2d e5200

TCNieI
komentarz
komentarz

hmm a ja myślę że to nie artefakt :D to że Ci rozmyło napis nvidia, i że masz taki mały wynik w marku może być spowodowane sterownikiem :D spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki teraz bodajże najlepsze 182.50 i zobacz czy też się tak dzieje a co do małego wyniku to masz jeszcze procka 2x2.5 on też do najszybszych nie należy i spowalnia kartę :D

Mephic
komentarz
komentarz

Jeśli procesor niekręcony to obawiam się, że najwyższy czas zapoznać się z BIOS-em :) Ta karta jest mocna, ale potrzebuje też wysokiej częstotliwości CPU. :)

komercial
komentarz
komentarz (edytowane)

tc mi nie chodzi o napisy tylko dokladniej o to zielone tlo na nim widac kwadraty... a co do procka tak nie krecony i obawiam sie ze nie da rady bo temp wysoka w spoczynku cos okolo 50-55 stopni

TCNieI
komentarz
komentarz

nie da rady? kup lepsze chłodzenie zainwestuj w dobrą pastę wmontuj kilka wentyli w obudowę zaraz spadnie temperatura. właśnie a co do twoich kwadratów to ja też mam artefakty <lol> mi się wydaje że tak jest zrobiona ta grafika i nic z tym nie poradzisz każdy tak ma :D też mam zielone z "niby" fioletowymi plamami te kwadraciki... nie masz się czego bać ;] próbowałem zrobić screena żeby Ci pokazać ale nie wiem mam jakąś blokadę i mi robi w grach tylko black screny :D spróbuję frapsem może się uda to Ci pokażę :D

devilll
komentarz
komentarz

Tak jak mówi TCNieI. Zakup sobie przynajmniej dwa wentyle do obudowy, zamontuj jeden z przodu, drugi z tyłu, kup sobie wentyl na procka, polecam ci Auras Wave lub CoolerMaster Hyper TX 2 i krec proca, bo ta karta przy takim procesorze, a konkretniej takich taktach się tylko marnuje.

komercial
komentarz
komentarz

NP przy wlaczaniu crysisa mam cos takiego klik i mimo tego ze grafa na full w tym przypadku 1600/1200 x8 i detale max jak w xp to zaraz po zaladowaniu misji jest cos takiegoklik

albartos
komentarz
komentarz (edytowane)

Zaraz po wczytaniu misji tak jest zawsze, po prostu gra się musi załadować do końca. Tak ogólnie to nie panikuj, drobne błędy w grafice się mogą czasem zdarzyć jak np. poszarpany cień i nic na to nie poradzisz. Tymi filmikami na początku też się nie sugeruj, po prostu tak są nagrane. Jak w czasie gry nie ma żadnych artefaktów to jest ok.

edit: 3dmaka06 najlepiej robić przy ustawieniach domyślnych - wtedy powinno być koło 15-16k. A tak z innej beczki to do Crysisa w tej rozdzielczości wypadało by mieć ze 4gb ramu, wtedy tekstury się będą szybciej ładować po wczytaniu misji.

Zjawa123
komentarz
komentarz

Też to miałem w Crysisie zaraz po wczytaniu misji, ale po chwili znikało.

komercial
komentarz
komentarz (edytowane)

Powinno byc ale jest 13,5k tylko mozliwe ze procek spowalnia a dokladniej e5200 podkrecony na 3ghz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.