x-kom hosting

Dzwine, migajace piksele ;(

spd
utworzono
utworzono

Witam!

No więc gram sobie w pięknego crysisa. Chyba w najlepszą graficznie gre w jaką grałem. Wszystko na high. (Ale nie very high bo mam dx9)

Ale jest problem.

1. Gra na poczatku pięknie chodzi. Po jakiś 30 minutach troszkę przycina. Nie jest to takie przycinanie całkiem, o ile taki odczuwalny spadek FPS`ow.

2. Pojawiają się takie dziwne piksele momentami. Migające na szaro. Co to może być i jak to usunąć? W grze nie przeszkadza ale denerwuje. ;(

Pomooocy proszę. ;))

dem
komentarz
komentarz

Sprzęt jaki masz? Temperatury grafiki pod obciążeniem?

spd
komentarz
komentarz

Hmm.

Gigabyte P31-DS3L

Chieftec (pisze na nim max power: 450, wiec chyba 450)

Pentium Dual Core E2200 @ 2530 (kręciłem w poniedziałek)

i Ge Force 9600 GT Gainward 512 (nowa,Wczoraj zamontowałem ją, wczesniej na 8600GT jechałem)

dem
komentarz
komentarz

Jeszcze koniecznie dodaj te temperatury, ewentualnie jaka wersja sterowników grafiki?

spd
komentarz
komentarz

a jak temperatury grafiki sprawdzic? Ale raczej nie powinno byc jej za goraco bo ta karta 1 dzien ma. Nawet pylku kurzu tam nie ma

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

Np. programem Everest. Tylko pod obciążeniem. Daj wszystkie podzespoły - nie tylko grafika. Jak masz z chłodzeniem w budzie?

spd
komentarz
komentarz

Boxowe.

I te piksele to w zadnej innej grze. Tylko w crysisie. Czy to jest niebezpieczne? :>

dem
komentarz
komentarz

Jak grochem o ściane.... podasz te temperatury?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.