x-kom hosting

Chieftec GPS-400 wymieniać

Carlsberg
utworzono
utworzono

Witam zamierzam wysoko kręcić procesor oraz grafikę ( komputer z podpisu).. I tu rodzi się pytanie czy do tego celu zmieniać zasilacz ??

Obecnie mam Chieftec GPS 400 i mam pytanie czy warto wymieniać go na mocniejszy ?? Na ten cel mogę przeznaczyć około 300zł

Zasilacz może być używany :)

Myślałem nad CLICK!

mis456
komentarz
komentarz
Witam zamierzam wysoko kręcić procesor oraz grafikę ( komputer z podpisu).. I tu rodzi się pytanie czy do tego celu zmieniać zasilacz ??

Nie trzeba, twój zasilacz starczy do OC

Gość
komentarz
komentarz

Też mi się wydaje, że starczy, Chieftec to solidna zasiłka, nie powinno być problemu.

szagus
komentarz
komentarz

Chieftec 400W spokojnie wystarczy do tego zestawu, nawet po bardzo wysokim OC.

Gość
komentarz
komentarz

Napewno wystarczy ! Chieftac to dobra marka , ma jedne z lepszych zasilaczy . Taki Chieftac jest w stanie udźwignąc PII 920 i GTX260 .

Carlsberg
komentarz
komentarz (edytowane)

A mimo to jakbym chciał wymienić zasiłkę na przyszłość to jaką wybrać ?? (może być używka)

A i dobrze żeby miał odpinane okablowanie :)

Edytowane przez kulsberg
szagus
komentarz
komentarz (edytowane)

To zależy jaki byś miał zestaw w przyszłości :P

Na Twoim miejscu nie kupowałbym go na razie. Jak będziesz brał mocniejszy zestaw to zmienisz zasilacz.

Edytowane przez szagus
Unitra
komentarz
komentarz

Nie ma po co teraz kupować bo za pewne w miarę w walce z crysisem może będą niższe ceny więc po co przepłacać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.