x-kom hosting

I-MATE JAQ3 wsze opinie?

KKS Lech Pozna�
utworzono
utworzono

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem I-MATE JAQ3 czy to dobry wybór?

Mam na wydanie ~~300zł

patrick666
komentarz
komentarz

a do czego będzie ci potrzebny? bo jak będzie wiadomo do czego,to można coś lepszego np. znależć :P

KKS Lech Pozna�
komentarz
komentarz

wiadomo gg,net,trochę muza,jakaś nawigacja (oczywiście wiem że w przypadku JAQ3 muszę dokupić moduł)

patrick666
komentarz
komentarz

w takiej cenie to raczej nie wiem.

gdybyś miał nieco więcej polecam nokię n82.

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

I-MATE JAQ3 , mam fona opartego na tym samym (małym) procku i działa OK.

CO do nawigacji to rzecz jasna tylko celuj w Windows Mobile...

Nokia i reszta spółki jak już pisałem w innych wątkach się NIE NADAJE do nawigacji...

patrick666
komentarz
komentarz
Nokia i reszta spółki jak już pisałem w innych wątkach się NIE NADAJE do nawigacji...

A dlaczego tak uważasz?

Ja na swojej mam Garmina i jestem bardzo zadowolony.

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

Obecnie minimum to SiRF Star III . Ja mam taki moduł i fixa łapie w 30 sekund. I już go nie traci. W budynkach też czasem mi złapie. A w nokiach moduł GPS to śmiech na sali. Byle zarośla i zasięgu GPS brak...

patrick666
komentarz
komentarz

to fajną miałeś nokię - w n95 tak jest,ale n82 to juz inna bajka kolego ;]

dlatego polecam n82.

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

Nigdy nie milem Nokii... serwisuje takie urządzenia więc mam okazje testować.... Prawdą jest że nie które nokie mają dobry moduł GPS ( oczywiście jak na tego typu urządzania ) ale jak to porównać z MTK czy SiRFem to nie wiem...

Chyba tylko tak jak Tico z Lambo:)...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.