x-kom hosting

[jeszcze nie rozwiązane] Nie wszystkie strony się otwierają

adam123
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

mam problem, otóż mój problem polega na tym, że od jakiegoś czasu nie wszystkie strony mi się otwierają. GG działa, CS jako tako działa, działa mi kilka stron, ale poczta nie idzie, wp nie dzila gmail tez nie ruszo, to samo z google i tak mogę wymieniać w nieskończoność. Właściwie to temat powinien brzmić niektóre strony mi się otwieraja :P.

W czym problem?

Pozdrawiam Adam

P.S Ta strona także mi się nie otwiera, ale na lapku (teraz na nim pisze) wszystko działa, jest on w tej samej sieci. SP3 mam na kompie.

Psycholandia
komentarz
komentarz

A wyłącz antywirusa i firewalla i spróbuj otworzyć.

adam123
komentarz
komentarz

Włąsnie nic nie daje. Tu na lapky mam tego samego antywira. Probowałem na ie 7, opera i ff. nic...

adam123
komentarz
komentarz

Wczoraj robiłem formata, neostrada. Ale to nie wina neo, bo jak pisałem na tym lapku, który jest w tej samej sieci wszystko działa. Ale zaraz i tak wrzuce te logi

Psycholandia
komentarz
komentarz

Spróbuj połączyć się z neo w ten sposób: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=43998

adam123
komentarz
komentarz (edytowane)

logi

Zrobiłem według poradnika, dalej to samo.

tomtom
komentarz
komentarz (edytowane)

a czy w tym czasie nie masz nic innego włączonego?? lapka, innego kompa?

adam123
komentarz
komentarz

właśnie zauważyłem, że dzieje się to gdy włączam laptopa

odświeżam. Net jest zawsze w trybie awaryjnym.

odświeżam

  • 2 tygodnie później...
tomtom
komentarz
komentarz

przeskanuj komp antywir online, w trybie awaryjnym nie wszystko się włącza, to pewnie i program szkodzący się nie uruchamia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.