x-kom hosting

GeForce 6600GT + VgaSave = Problemy ze Sterownikami

Misiur
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie. Więc tak, problem jest następujący - mam sobie komputer. Po pewnych przejściach musiałem załatać 2500 bad sectorów i przeinstalować winde. Wszystko pięknie, gdyby nie jeden fakt. Przy próbie najnowszych sterowników do owego Geforce, dzieją się cuda i dziwy, mianowicie Kod 10, i żółty wykrzyknik koło sterownika. Wszystkie objawy takie jak ludzi u wujka google pod hasłem "VgaSave", lub "Kod 10". Czyli mam do wyboru rodzielczości aż do ok. 2048x ileśtam, mimo że monitor obsługuje max 1024. Mogę podać okrojone informacje bo cięzko mi się poruszać po komputerze (przynajmniej w internecie. Jeśli przewijam jakąś stronę w dół, to dzieje się to z prędkością 5Hz. A wszystkie reklamy Flash chodzą płynnie). Płyta główna ASRock P4V88, zainstalowane 4in1 czy jakieś cuda. Najpierw myślałem że to przez to iż w biosie mam ustawione Primary Graphic (teraz z pamięci, czy cuś) na PCI, ale zmieniłem na AGP i dalej źle. Fast Write jest na OFF. We właściwościach pod haslem karta graficzna znajduje <nieznane/czy tam niedostępne> we wszystkich polach. O monitorze już nie wspomnę. Już proszę nie podpowiadajcie mi o formacie bo 3 formaty w 2 dni to dla mnie za dużo.

Wnioski:

1. Kartę szlag trafił.

2. Jest coś o czym nie wiem.

Odłączałem i podłączałem kartę, instalowałem i odinstalowywałem stery - mam już dość. Jeśli ktoś miał podobny problem niech powie czy wybrnął czy wywalił karte do kosza. Nie mam możliwości sprawdzić karty w innym kompie. Screenów nie dam, bo zanim paint się odświeży to troche minie. Rozpisałem się i jeśli ktoś mnie zrozumie i ładnie odpowie, to może liczyć na moją dozgonną wdzięczność. Jako iż komputer jest narzędziem pracy - im szybciej tym lepiej (klienci chcą mnie zabić)

Ebib: Jak trzeba to mogę dać raport z Everest Ultimate.

O, coś mi bliskiego widze:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...&hl=vgasave

Devilx
komentarz
komentarz

A może spróbuj zainstalować starsze sterowniki x] A jak nie pomoże to nie wiem x[

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

1. Odinstaluj wszystkie sterowniki jakie siedzą w kompie (grafika, chipset, audio itd.)

2. W trybie awaryjnym przeczyść pozostałości ze wszystkich sterowników (możesz zaznaczyć wszystkie okienka) programem Driver Sweeper.

3. Restart i ściągasz nowe stery: płyta, grafika.

4. Instalujesz po kolei

a) chpset,

b) lan, audio itd... (wszystko do płyty),

c) grafika,

e) sterowniki do myszek, drukarek i innych pierdół

Misiur
komentarz
komentarz

Heh, jestem tępy. Nie wpadłem na to żeby spróbować starsze sterowniki... No cóż, działa i jestem radosny :) Dzięki!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.