x-kom hosting

Denerwująca aplikacja ati

dawid_55
utworzono
utworzono

Witam! chciałbym usunąć aplikacje ati control center, ale nie wiem czy nic nie stanie się z kartą, czy ten program jest koniecznie potrzebny? Lub jak się da to czy można usunąć ten pasek do włączenia tej aplikacji po kliknięciu na pulpit prawym przyciskiem myszy?

Chodzi mi dokładnie o to:

http://i41.tinypic.com/1zve3iu.png

Bo gdy np. chce "wozmieść ikony wegług" co się rzadko zdarza, lub nieraz "odśwież" to czasami włączę przez przypadek tą denerwującą aplikacje, która wgl. mi nie jest potrzebna. Proszę pomóc, bo odinstalować umiem :P ale czy z kartą sie nic nie stanie?

Qniooo
komentarz
komentarz

W panelu sterowania wybierasz dodaj/usuń programy, znajdujesz "ATI Control Panel" (nie "display driver") i bierzesz usuń.

Następnie polecałbym ściągnąć i zainstalować Ati Tray Tools - idealny zamiennik za Ati control panel.

fball
komentarz
komentarz

control panel niema nic do samego działania karty możesz go wyłączyć w autostarcie lub po prostu odinstalować - wystarczy sam driver

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.