x-kom hosting

Problem z grafiką w grach

ziembaadrian
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem. Mianowicie gdy odpalam jakąś grę, zaczynam grać i po jakichś 5 minutach rozwala mi grafikę. Wszędzie są jakieś paski i nieistniejące ściany, co bardzo utrudnia grę. Czasami jest lepiej, ale czasami jest zupełnie beznadziejnie.

staty PC:

Intel

Celeron CPU 1.80 GHz

1.82GHz, 1,00Gb RAM

karta graficzna:

NVIDIA GeForce 7300 GT

screeny:

http://img518.imageshack.us/gal.php?g=bd1x.png

Gość
komentarz
komentarz

Więc porblem polega na sterownikach lub poprostu masz uszkodzoną grafike.

sciągnij nowsze stery do grafiki.//

frezer1414
komentarz
komentarz

Mi też sie cos działo z grafiką i winny był zasilacz wymieniłem i nic się nie dzieje.Jaki masz zasilacz,jak masz możliwosc to sprawdz na innym zasilaczu(od kolegi pożycz).

Dj Johny
komentarz
komentarz

Miałem to samo u siebie... u mnie okazalo sie ze karta grafiki sie przegrzewała... ale jak kolega wyzej wspomnial moga totez byc stery do grafiki. sciagnij nowe i zainstaluj, tylko najpierw wyrzuc stare

ziembaadrian
komentarz
komentarz

Sterowniki mam nowe, bo ostatnio miałem formatowany dysk i ściągnąłem najnowsze sterowniki. Możliwe że to zasilacz ... ale spróbuję zobaczyć jeszcze jakieś nowsze sterowniki. Dzięki za poradę :D

shogo23
komentarz
komentarz

mialem podobny problem ze swoim bylym 6600GT (na te czase to byla grafa :D ) chcialem ja przeczyscic i odkrecajac wiatrak zbyt mocno nacisnale na srube cos jakby sie ukruszylo, po tym zabiegu mialem dokladnie to samo co ty w grach i grafa poszla na gwarancje o czywiscie wymienili. jezeli zmiana sterow nie pomaga a masz papierek jeszcze wazny mozesz udezyc do sklepu.

ziembaadrian
komentarz
komentarz

zainstalowałem nowe stery i nie działa ... znaczy działa, ale jest tak jak przedtem. A co do papierów to nie wydaje mi się żeby gwarancja była jeszcze ważna ... coś czuję że sobie nie pogram ... :|

Mesajah
komentarz
komentarz (edytowane)

Gra piracka czy oryginalna ? ale też coś mi się zdaje,że to wina karty chociaż może być to też wina gry różne są przypadki.

ziembaadrian
komentarz
komentarz

Akurat gra nie robi chyba takiej różnicy bo NFS Most Wanted jest oryginalne, ale tu nie chodzi tylko o jedną grę a o większość gier nowszych niż ... powiedzmy GTA Vice City ... ta o dziwo chodzi bez zarzutu ... czego nie można powiedzieć o nowszych grach (a muszę ze skruchą stwierdzić, że akurat tą część GTA mam wersję przegrywaną ).

A największy problem że nie bardzo mogę ustalić kiedy to się zaczęło ... hmm ... wiem że w Kane & Lynch, grałem jeszcze normalnie, a miałem ją pożyczoną od kumpla niedługo po premierze,że się tak wyrażę, a teraz jak nie gram na rozdzielczości 640x480 to sami widzicie co się dzieje ... :/

fball
komentarz
komentarz (edytowane)

jaki masz zasilacz? - jakiej firmy? oraz podaj temperaturę karty graficznej - ściągnij np gpu-z i sprawdź zakładkeę sensors.Jak na moje oko to karta się przegrzewa.

TmkPt
komentarz
komentarz

I wyczysc jednak dokladnie radiator i wiatrak od tej grafiki. Sprawdziles temperatury w ogole?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.