x-kom hosting

Cięcie się gier na ATI Radeon HD 3870, wina dysku ?

andrzej15.93
utworzono
utworzono (edytowane)

jestem nowym uzytkownikiem forum posiadam niezly sprzet komputerowy procesor intela 2 rdzenie 2 gb ram i bardzo stary dysk twardy 80gb ide ata nawet stare gry tna sie w bardzo dziwny sposob gra dziala super a co jakies 30 sek gra zwalnia strasznie pokaz slajdow i za ok 5 sek dziala ok i tak w kolko czy wymiana dysku na szybsz pomoże

//Jesteś znad MORZA, że takie byki stawiasz ?

//Może reprymenda POMOŻE CI w poprawieniu pisowni.

//Lipton

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

a zainstalowałes drivery do grafiki?

marcinx26
komentarz
komentarz

dysk raczej mało tu zmieni ... instalowałeś stery ?? karta na pewno sprawna ?? kiedy był format ostatni ? skanowałeś antywirusem ?

andrzej15.93
komentarz
komentarz (edytowane)

stery wszystkie ok na 100 format 2 dni temu

bardzo prosze o pomoc może to wina tego ze karte mam msi a plyta glowna to gigabyte

//Popraw ort.!

//Lipton

marcinx26
komentarz
komentarz
stery wszystkie ok na 100 format 2 dni temu

bardzo prosze o pomoc morze to wina tego ze karte mam msi a plyta glowna to gigabyte

nie to akurat nie ma nic do rzeczy ..

a odinstalowałeś stery starej karty ??

sprawdź temperatury everestem

andrzej15.93
komentarz
komentarz

temperatura nie przekroczyla nigdy 45 stopni a srednio utrzymuje sie 35 40

Gość
komentarz
komentarz
stery wszystkie ok na 100 format 2 dni temu

bardzo prosze o pomoc morze to wina tego ze karte mam msi a plyta glowna to gigabyte

1. http://so.pwn.pl

2. niestety ale mimo moich usilnych prób nie jestem w stanie zrozumieć nic z tego co próbujesz napisać, bo pisać niestety nie umiesz -> patrz. pkt. 1. Na brak umiejętności pisania jestem niestety szczególnie uczulony.

3. Podaj dokładny config i określ czy podczas zwalniania dysk intensywnie pracuje.

@ Down, jak nauczysz się pisać jak człowiek i nie ignorować innych to porozmawiamy.

andrzej15.93
komentarz
komentarz

podczas grania np w nfs undercover obojetnie jakie detale dysk intensywnie pracuje kontrolka od dysku mruga co jakies czas co 30 sek i mruga morze przez dziesiec i w tedy gra sie tnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.