x-kom hosting

Domeny - informacje ?

airdamien23
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim :)

Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę się dowiedzieć wszystkich informacji ile kosztują miesięcznie domeny pl, com, info.

Proszę o pomoc

Gość
komentarz
komentarz

Nazwa.pl mają dość tanie domeny :D wszystko jest opisane

2BE.PL
komentarz
komentarz

Witam,

Minimalny okres rejestracji domeny wynosi 1 rok, nie ma możliwości rejestracji domeny na miesiąc.

Miłego dnia,

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz
Witam,

Minimalny okres rejestracji domeny wynosi 1 rok, nie ma możliwości rejestracji domeny na miesiąc.

Miłego dnia,

A czy jest możliwość rejestracji domen na pół roku?

Lucider
komentarz
komentarz

Słowo minimalny zostało użyte nie bez powodu. Nie da się wykupić domeny na mniej niż rok.

fake91
komentarz
komentarz

słyszałem, że są firmy które wynajmują domeny - tylko tak możesz obejść minimum

2BE.PL
komentarz
komentarz

Wystarczy wpisać w Google "dzierżawa domen" http://www.google.pl/search?hl=pl&q=dz...mp;aq=f&oq= . Jednak zwykle taniej wyjdzie zarejestrowanie domeny na rok, niż wydzierżawienie innej na kilka miesięcy.

Niektórzy rejestratorzy świadczą usługę tzw. "testów domen" gdzie za symboliczną złotówkę można zarejestrować domenę na 14 dni.

Katastrofa
komentarz
komentarz

ale teraz móżesz zarejestrować domenę za darmo a potem usunąć po pół roku.. no chyba że się myle?

wiem że w az.pl sa za free i jeszcze w kilku serwisach

pozdr

  • 1 miesiąc później...
ryjek
komentarz
komentarz
ale teraz móżesz zarejestrować domenę za darmo a potem usunąć po pół roku.. no chyba że się myle?

wiem że w az.pl sa za free i jeszcze w kilku serwisach

pozdr

Zrezygnować to można, ale nie za darmo. Jak było wcześniej napisane, rejestracja jest na rok i każda wcześniejsza rezygnacja wiąże się z kosztami. Nie ma lekko.

  • 1 miesiąc później...
2BE.PL
komentarz
komentarz

Zrezygnować to można, ale nie za darmo. Jak było wcześniej napisane, rejestracja jest na rok i każda wcześniejsza rezygnacja wiąże się z kosztami. Nie ma lekko.

Nie ma wcześniejszej rezygnacji, zrezygnować można po roku, a wcześnie można po prostu przestać jej używać.

Co do rezygnacji por oku, to zwykle jest ona za darmo, chyba, że regulamin konkretnej oferty (promocji) stanowi inaczej.

Miłego dnia,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.