x-kom hosting

Restart kompa

Atais
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam oto taki problem. Podczas grania czasem następuje u mnie restart kompa. Nie mam pojęcia dlaczego. Nieraz po 5min. uruchomionej gry, nieraz po 3h, nieraz w ogóle.

Po włączeniu kompa pojawia się "system Windows odzyskał sprawność działania po poważnym błędzie"-potrójna herezja.

Wtf?

Dodam, że jak narazie wyłącza mi się podczas gry w Silkroad Online. Jednak jest ona u mnie włączone praktycznie cały czas, więc nie wiem czy to coś z tym jest nie tak. Radziłem się na forum poświęconym tej gierce, ale dostałem raczej standardowe odpowiedzi: sprawdź temp. podzespołów, wyczyść kompa z kurzu itp.

Przy np. GTA IV, Codzie 4 wszystko było ok.

Piszę ten tematu tutaj, bo nie wiedziałem, gdzie to dać, a ten problem najbardziej pasuje mi do problemów z zasilaczem.

Edytowane przez Atais

mis456
komentarz
komentarz

Jakiej firmy i model masz zasilacz?

Atais
komentarz
komentarz (edytowane)

Mode Com VOLCANO 650W

Edytowane przez Atais
mis456
komentarz
komentarz
Dodam, że jak narazie wyłącza mi się podczas gry w Silkroad Online.

PUŚĆ furmark + orthos na 3h i zobacz czy się komp zrestartuje

ptasior360
komentarz
komentarz

Miałem dokładnie taki sam problem. Pomogło zainstalowanie windows vista 64bitt!!!

Atais
komentarz
komentarz

@up

Taa. Będę nowy system kupował, żeby się nie resetował. Nom, mhm, pamiętam.

@mis456

Co to za bajery? xD

Atais
komentarz
komentarz

Ja nie mam słynnego bluescreena.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.