x-kom hosting

Problem z uruchomieniem komputera

Simi93
utworzono
utworzono

Witam

Mój problem polega na tym, że komputer po utracie zasilania prądem i ponownym zasileniu nie reaguje na przycisk "power".

Myślę, że przyczyną może być wadliwy zasilacz.

Konfiguracja Komputera:

AMD Athlon 1.24Ghz

GeForce 4MX

256mb ram

Zasilacz 350W

Jeśli też wygląda wam to na problem z zasilaczem to:

Jaki tani zasilacz do tego sprzętu?

ptasior360
komentarz
komentarz

Równie dobrze może to być wina płyty głównej jak i samego przycisku.

stering
komentarz
komentarz

Ja bym proponował pożyczyć od kogoś zasilacz i go podpiąć, w tedy się okaże czy to wina zasilacza. Jeżeli to nie pomoże to pisz, na pewno pomożemy ci rozwiązać problem.

Simi93
komentarz
komentarz

nie bardzo mam od kogo pożyczyć tego zasilacza...

Równie dobrze może to być wina (...) jak i samego przycisku.

przycisk jest OK, bo problem polega na tym, że komputer nie uruchamia się po odłączeniu od zasilania (wyłączenie listwy, czy np. brak prądu w całym domu), jeśli już udało mi się go (za którymś razem) uruchomić działa wszystko OK, wyłącze system moge go normalnie uruchomić, przyciskiem "power".

czyli zawsze komputer się po którymś razie uruchamiał, a teraz już totalnie brak reakcji.

Kumpel miał taki sam problem (przynajmniej tak samo to wyglądało) i okazało się, że do wymiany jest zasilacz.

więc jaki zasilacz wystarczył by do takiego (historycznego) sprzętu?

frezer1414
komentarz
komentarz

Myśle że coś takiego powinno wystarczyc może nawet 300wat by wystarczyło ale nie wiem http://www.allegro.pl/item615689326_nowy_f...ise_killer.html

Zjawa123
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie, kiepskie zasilacze. Jeśli już Modecom Feel, to tylko Feel III Taki fortronik by starczył http://www.allegro.pl/item615226542_super_...fc_sata_gw.html tylko kiedyś mi się coś obiło o uszy, że te fortrony z allegro, to jakieś podróby. Prawda to ?

mis456
komentarz
komentarz

Tak, będzie on bdb do tego zestawu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.