x-kom hosting

[Rozwiązany] problem z wyborem zasilacza 550-650w

jonojono
utworzono
utworzono (edytowane)

witam,

w związku z wymianą karty graficznej muszę wymienić też zasilacz, po przeczytaniu wielu wątków na ten temat normalnie zgłupiałem.

Zasilacz na udźwignąć: procek C2D E6550, grafika GTX260(216), 2hdd, 1dvdrw, mobo ga-g33m-ds3l.

Myślę, że zasilacz 550W powinien wystarczyć (chciałbym taki z odpinanymi kablami), na początku przymierzałem się do 650W ale to chyba przesada.

Koszt -nie więcej niż 400zł.

Przymierzałem się do OCZ ModXStreamPro ale wyczytałem na benchmarku, że ma problemy z utrzymywaniem napięcia.

Brałem też pod uwagę Chiefteca CFT-60014CS -tylko nie jestem pewien wiem jak u niego z głośnością (producent podaje 25~39 dB -więc chyba nie jest źle)

Czytałem wiele dobrych opiniach o Corsair CMPSU-550VXEU 550W ale on nie ma niestety odpinanych kabli.

A może jakiś ANTEC??

Proszę o pomoc w wyborze.

EDIT: Tytułu

Edytowane przez Jono

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli możesz trochę dołożyć proponował bym zasilacz Corsair 520W ;)

PaQre
komentarz
komentarz

A może takiego Be Quieta http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=11505

lub Chiefteca CFT 560A-12C,obydwa mają odpinane kable i moce na linii 12v podobne do Corsaira 520W

mis456
komentarz
komentarz (edytowane)
Myślę, że zasilacz 550W powinien wystarczyć (chciałbym taki z odpinanymi kablami), na początku przymierzałem się do 650W ale to chyba przesada.

Starczy zasilacz 450W do tego sprzętu.

Jego weź lub

http://sklep.pimpmycomp.net/index.php?p594...er-500w-eps-psu

Nie ma on odpinanych kabli ale jest bardzo stabilny!

Edytowane przez mis456
Zuo
komentarz
komentarz

Polecam BeQuiet dark power 500W

stering
komentarz
komentarz

Kupuj Chiefteca i się nie zastanawiaj! Ja Ci polecam CHIEFTEC CFT-560A-12S - 560 W . Jest to bardzo udany model, wykonany rewelacyjnie, bardzo cicho pracuje, no i jest tani jak na tak udany zasilacz. Nie sugeruj się tylko ceną zasilacza. Że droższy to nie oznacza że lepszy. Naprawdę polecam! Pozdrawiam ;)

szagus
komentarz
komentarz (edytowane)

Do tego zestawu wystarczy Corsair 450W / BeQuiet 450W / OCZ 500W / Pentagram 500W / Chieftec 500W

Edytowane przez szagus
jonojono
komentarz
komentarz (edytowane)

wybór padł na Corsair 520HXEU (już zamówiony 380zł)

wielkie dzięki za pomoc

pozdrawiam

Edytowane przez Jono

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.