x-kom hosting

Karta do 100zl?

Richie
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Czytam wlasnie temat polecane karty graficzne AGP i tam widze rozne wartosci poszczegolnych kart.

Szczerze mowiac spalila mi sie karta GeForce 6200. Komputer mi potrzebny tylko do Cs'a :) Na GeForce 6200 dalo rade pograc na wmiare wysokiej liczbie FPS. Co moze byc zamiennikiem eewentualnie troszke lepszym? Na co zwracac uwage na MB? Czy na bit? Bo takie wartosci sa podane. Karta moze byc uzywana. Prosze o pomoc :)

PS AGP8x czy jakos to jest inne wejscie niz AGP tak?

Lipton
komentarz
komentarz

Do jakiego komputera ma być ta karta ?(podaj markę zasilacz i jego moc oraz nazwę procesora i płyty głównej).

Co moze byc zamiennikiem eewentualnie troszke lepszym?

Myślę, że da się coś lepszego znaleźć

Na co zwracac uwage na MB? Czy na bit?

Na bity, ale to też nie do końca tak :)

Licytuj:

http://www.allegro.pl/item617473844_gigaby..._agpx8_bcm.html

Jeżeli przekroczy 100 zł, bierz tą:

http://www.allegro.pl/item620625947_ati_ra...256bit_agp.html

Tylko uprzedzam, że do tej karty grafiki potrzeba porządnego 300-350W zasilacza.

Richie
komentarz
komentarz (edytowane)
Do jakiego komputera ma być ta karta ?

Procesor: AMD Athlon XP, 1666 MHz (12.5 x 133) 2000+

Płyta: ASRock K7NF2-RAID (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)

Zasilacz heh ma 350 bo rozkrecalem komputer niedawno zeby sprawdzic ale marki nie jestem w stanie powiedziec bo nie wiem gdzie to sprawdzic w "EVEREST'cie" :D

Lipton
komentarz
komentarz

W Everescie tego nie sprawdzisz. Musisz rozkręcić komputer i spisać nazwę z naklejki.

Do Athlona XP 2000+ nic więcej jak Radeona 9800 bym nie wkładał.

Richie
komentarz
komentarz

dzieki wielkie za fachowa pomoc ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.