x-kom hosting

"zakotwiczanie" dźwięku w powerpoincie

gav3l
utworzono
utworzono

Mam duży problem:

nie wiem jak zrobić, żeby dźwięk był "zakotwiczony" w prezentacji. (mam Office'a 2003) Umiem tylko tak zrobić, żeby dźwięk odtwarzał się z określonej lokalizacji na dysku.

Szukałem o tym długo w necie i nic nie znalazłem.

Pliss, pomóżcie! Zależy mi na czasie bo jutro muszę skończyć prezentację...

z góry wielkie dzięki!!

Maciej_Lewy
komentarz
komentarz

Hmm ... ja mam Ofiice 2007, ostatnio robbiłem prezentacje i tez miałem z tym problem. W końcu doszło do teo że musiałem umieścić dzwięk w katalogu razem z prezentacją ale to dziwne rozwiązanie..tez mnie to ciekawi:)

gav3l
komentarz
komentarz

hehe, czyli chyba będę musiał zrobić tyle lokalizacji dźwięku ile jest możliwych liter napędów cd i żeby z płyty odpalało

ale może ktoś zna jakieś rozwiązanie?

Daniel W.
komentarz
komentarz

Dokładnie stwórz sobie folderek z prezentacja,gdzie bedziesz miec wszystkie materiały tam. Przy przerzucaniu na nośnik,przenies cały folderek. Nie powinno być problemu,ale..w razie czego wytestuj na innych kompach wczesniej. Skocz do kumpla,sprawdz czy tam wszystko gra.

pozdrawiam

Daniel W.

gav3l
komentarz
komentarz

dzięki za odpowiedzi

jednak znalazłem dobry sposób:

trzeba po prostu dodać dźwięk do "Przejścia slajdu" i wtedy zakotwiczy się w prezentacji (z tym, że dźwięk musi być w formacie .wav, więc zajmuje kupę miejsca...-moja prezentacja ma 130MB:) )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.