x-kom hosting

Jaka Karta Graficzna ?

struglin
utworzono
utworzono

Jaka karta graficzna do 600zł ???

Zasilacz mam Ocz StealthX 500w

Procek Intel Core Duo E6750 2,66GhZ@3,2GhZ

??

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Hm, tylko że ten Gigabyte nie ma chłodzenia sekcji zasilania, bezpieczne toto? Bo Asusy Glaciator (które również nie mają radiatora na sekcji) chyba nie są szczególnie trwałe, hm?

Gość
komentarz
komentarz

To nie jest sekcja referencyjna a stara sprawdzona "kostkówka" ciągnięta przez GB od czasów 7900GS. Mierzyłem termometrem elektronicznym i "na palca" - realne 46-48'C przy nieskręcanym w dół Zalmanie.

Asus Glac to przykład niekompetencji kogoś po kim się tego nie można było spodziewać i jest to szczególny przypadek.

Gość
komentarz
komentarz

Referent. Jeśli nie masz fizia na punkcie niskich temperatur oraz ciszy za wszelką cenę to możesz brać. Aczkolwiek karta sama w sobie jest w miarę cicha, a z temp. sobie poradzi.

Gość
komentarz
komentarz

Ja polecałbym Ci kartę tą co sam posiadam :P. Gigabyte Radeon HD4850 512 mb ddr3 256 bit od zalmana. Chłodzenie ma bardzo dobre (radiator + wiatraczek) jest w cicha, ale jeśli hałas Ci nie przeszkadza to polecam. Tylko pamiętaj wersja od zalmana !!!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.