x-kom hosting

Problem z kartą

kaju
utworzono
utworzono

Witam

Od jakiś 4 miesięcy posiadam kartę graficzną Radeon 2600 Pro

Dzisiaj nie chciała mi się właczyć na monitorze jest tylko napis " No video inpunt"

Połączenia OK

Karta Jest

Tylko jest taka sprawa bo mam zasilacz 350W karta wymaga 400W a na dodatek mam procesor 4rdzeniowy Intela.

Wiem ze jest to bardzo małe napięcie ale czy to tak może być że dopiero teraz nie chce to wszystko wspułpracować, karte mam 5 miesięcy i do tej pory było wszystko OK.

Pozdrawiam i prosze o bardzo szybką pomoc

//temat malo konkretny

//popraw to!

//Sonido

Zetron
komentarz
komentarz

Podaj parametry kompa..

kaju
komentarz
komentarz

-Zaisilacz Enlight GPS-400AB C, ATX12V, 350W, PFC, FAN 120mm

-Płyta Głowna Gigabyte BA-G31MX-S2, G31 uATX

-Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2,40GHz/1066MHz 8MB LGA BOX

-2x DDRAM2 1024MB 667MHz Samsung

-Dysk Twardy Hitachi 320GB 16MB SATA2

-Napęd DVD=/-RW DSW2012P black bulk

Gość
komentarz
komentarz

Karta tej klasy nie potrzebuje nie wiadomo jak wielkiej mocy, Twój Enlight powinien ją spokojnie dźwigać.

Sprawdź może na początek czy nie jest przypadkiem zabrudzona oraz czy mocno siedzi w gnieździe.

kaju
komentarz
komentarz

Siedzi mocno i jest czysta co do wymagań to chyba tak głupio bo mam 350W karta wymaga 400W a do tego jeszce 4 rdzenie

Gość
komentarz
komentarz

Nie, nie wymaga 400W, kto ci tak nagadał? <_<

Quad obciąży ci linie "procesorowe" oraz sekcję płyty głównej, przy czym jeśli miałyby być problemy to powinny wystąpić już wcześniej. Możesz spróbować uruchomić kompa na mocniejszym psu.

kaju
komentarz
komentarz

psu?

a tu co pisze na pudełku :D

imagelzc.png

Gość
komentarz
komentarz

Ufasz pudełku czy realnym wymaganiom i pomiarom?

Take a look na dowolny test poboru W a wszystko będzie jasne. To co wypisuje się na pudełkach kart graficznych przez producenta dot. jednostek o niskiej obciążalności linii. Większość userów nadal ma w swoich komputerach szroteksy z Media czy Saturna, nie tylko u nas w kraju, także jest na to brana poprawka. Spokojnie pchnę tą kartę na BQ Pure Power 300W, bez żadnego problemu na Taganie o tej samej mocy...

kaju
komentarz
komentarz

hmm to chyba tylko wina karty może jakiś wadliwy produkt dam an gwarancji.

PS: Dzisiaj jestem zmieszany z błotem podłączyłem swoją zepsutą karte GE 8500GT (ekran był cały w paskach) trochę pochodziła i wszytsko ok :D a nowa radeon zepsuta, jak na złość :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.