x-kom hosting

Oglądanie filmów z komputera na TV

Crave
utworzono
utworzono

Witam.

Od razu mówię - nie jestem pewien czy jest to odpowiedni dział - w razie pomyłki, proszę o przeniesienie.

Moja sytuacja jest taka.

Chcę oglądać filmy z komputera na TV - jednakże jest mały problem.

Moja karta graficzna ma wyjście HDMI, a telewizor S-Video.

Jest jakieś urządzenie, dzięki któremu będę mógł oglądać filmy z komputera na TV?

A może jest jakiś kabel, który z jednej strony na wejście HDMI, a z drugiej S-Video.

Proszę o pomoc - szybką i rzetelną odpowiedź.

Pozdrawiam

tomo0123
komentarz
komentarz (edytowane)
Witam.

Od razu mówię - nie jestem pewien czy jest to odpowiedni dział - w razie pomyłki, proszę o przeniesienie.

Moja sytuacja jest taka.

Chcę oglądać filmy z komputera na TV - jednakże jest mały problem.

Moja karta graficzna ma wyjście HDMI, a telewizor S-Video.

Jest jakieś urządzenie, dzięki któremu będę mógł oglądać filmy z komputera na TV?

A może jest jakiś kabel, który z jednej strony na wejście HDMI, a z drugiej S-Video.

Proszę o pomoc - szybką i rzetelną odpowiedź.

Pozdrawiam

Jesli masz wyjscie HDMI a przy TV S-Video to niec nie daje. HDMI przesyła sygnał cyfrowy, a S-Video analogowy.

Najlepiej kup przejsciówke na na TV SVGA S-Video VGA RCA

http://allegro.pl/item611570116_adapter_z_...ga_rca_km4.html

Tam masz nawet S-Video^^ albo zwykłe czincze

kozman
komentarz
komentarz

Jakość poprzez s-video jest tak kiepska, że szkoda nawet czasu na podłączanie takiego sprzętu

i wydawanie kasy na przejściówki.

Telewizory crt nie osiągają wysokich rozdzielczości. (bo pewnie o taki chodzi)

tomo0123
komentarz
komentarz
Telewizory crt nie osiągają wysokich rozdzielczości. (bo pewnie o taki chodzi)

nie prównuj CRT to LCD wiadomo ze jakość o wiele niższa na CRT nawet przy oglądaniu tradycyjnej telwizji naziemnej. Jak ma CRT z S-Video albo czincze to moim zdaniem wystarczy.(przecież nie bedzie siadział 1m od TV i podziwiał jakość obrazu) A po drugie telewizory CRT nie mają tyle cali co LCD czy Plazma i nie potzrebują raczej Full HD :D

kozman
komentarz
komentarz

Gdzie napisałem, że porównuje crt do lcd? <_<

Napisałem, że jakość obrazu z s-video jest tak tragiczna, że niewarta zachodu.

Poza tym akurat telewizory crt lepiej zachowują się przy odbieraniu tv naziemnej, ale to szczegół. :jezyk:

Crave
komentarz
komentarz

Panowie. Nie tylko mam S-Video. Są jeszcze te "3 kolorki" oraz eurozłącze ;)

Moja karta graficzna to GeForce 8600 GT 256 MB GAINWARD - czyli nie tylko ma to wejście HDTV, nie dopisałem przepraszam wszystkich.

A teraz jak już macie to info to jak?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.