x-kom hosting

Jakis kreator? <mysli>

Psycholandia
komentarz
komentarz

Trzeba, ale to bezpłatne, rejestracja wystarczy i dostaniesz kod.

Kubawiel16lat
komentarz
komentarz

Zrobione...

new.bmp

new.bmp

Psycholandia
komentarz
komentarz

A kliknij na Identify unknown hardware i screena daj

Psycholandia
komentarz
komentarz

Klik na:

Click here to search for drivers for this device

tam niżej trochę jest

Kubawiel16lat
komentarz
komentarz
Klik na:

Click here to search for drivers for this device

tam niżej trochę jest

http://www.drivermax.com/driver/identify/d...5.1&arch=32

Teraz takie coś wyskoczyło...:)

Psycholandia
komentarz
komentarz

Po prawej masz ikonkę dyskietki klikaj kolejno na nie, powinno się instalować.

Kubawiel16lat
komentarz
komentarz
Po prawej masz ikonkę dyskietki klikaj kolejno na nie, powinno się instalować.

One się ściągają.. mam je ściągnąć WSZYSTKIE? I zainstalować??

Psycholandia
komentarz
komentarz

Tak.

Kubawiel16lat
komentarz
komentarz
Tak.

Ściągnąłem 8... narazie nie można pisze coś o limicie więc jak będzie można to dościągam sobie resztę... :)

Słuchaj mam jeszcze takie pytanko... ściągam je tak że klikam na dyskietkę i wtedy daje odtwórz za pomocą DriveMax (program który mam od Ciebie), potem jak się to ściągnie to mam jeszcze coś w tym programie robić, bo one bo ściągnięci czeka się z 1 minutkę i z górnego okienka programu wędrują na dół... potem trzeba coś robić czy już nic więcej?? Bo koło dolnego okienka pisze jeszcze coś Instal... ale nie wiem czy trzeba czy już nie trzeba?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Wchodzisz w program, zakładka: Agent status, najeżdżasz na sterownik i po lewej: Install driver

Kubawiel16lat
komentarz
komentarz
Wchodzisz w program, zakładka: Agent status, najeżdżasz na sterownik i po lewej: Install driver

Zobacz na screen to co ściągnę przechodzi z górnego okienka na dolne... I co potem...?

Zobacz na screen to co ściągnę przechodzi z górnego okienka na dolne... I co potem...?

Mam zaznaczac każdy sterownik i dawać instal?? Czy tylko raz instal i koniec??

aa.bmp

aa.bmp

Psycholandia
komentarz
komentarz

Już zainstalowane, zajrzyj w menadżer czy są te żółte znaki zapytania/wykrzykniki. Później restart i zobaczy czy wyskakuje kreator. Później dościągaj resztę.

Kubawiel16lat
komentarz
komentarz
Już zainstalowane, zajrzyj w menadżer czy są te żółte znaki zapytania/wykrzykniki. Później restart i zobaczy czy wyskakuje kreator. Później dościągaj resztę.

2 znaczki już zniknęły...

W takim razie bardzo dziękuje za pomoc :)

2 znaczki już zniknęły...

W takim razie bardzo dziękuje za pomoc :)

Ostatnie pytanko... kurcze nie chce się ściągać dalej coś... "Server busy, pausing for 300 minutes before retrying" O co to chodzi?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Serwer obciążony, musisz za 5 h ponownie spróbować, albo jutro :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.