x-kom hosting

Jaki telefon? 3 najważniejsze rzeczy:

_rychu
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Zamierzam kupić nowe PDA, ponieważ mój SPV M3000 niewytrzymał po 3 latach używania przez mojego tate, a potem 2 przeze mnie. ;) (czyli przeżył aż 5 lat :D ). Jakiego pocketa byście polecili (tylko nie takiego z KFC) o podobnych funkcjach do M3000? Chodzi mi o 3 (dla mnie) podstawowe rzeczy, które wymieniłem w pod-temacie. Procesor w M3000 napewno nie był najszybszy (180MHz), pamięci RAM też nie miał za dużo. Czekam na wasze propozycję. POZDRAWIAM! ;)

Znalazłem taką toshibe:

klyk

i SPV m5000:

i klyk

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz (edytowane)

Zastanawiam się, jakie różnice są pomiędzy WM6 a WM6.1.

Jeżeli chodzi o WM5 us WM6.0 to różnice są spore....

Ja mam mio z WM6.1, (kiedyś miałem wgrany WM5) i WM6.1 dało fonikwi 2 życie. Więc jeżeli do HTC nie ma WM6 to brał bym toske.... Sprzętowo to bardzo podobne fony.

Ja nie rozumie filozofii posiadania dotykowego wyświetlacza i sprzętowej klawiatury...Po co dublować urządzenia i przepłacać?? W dodatku często ulegają uszkodzeniu taśmy ( dynamic flex )...

WM to taki os który w kilak chwil można przystosować do obsługi bezrysikowej....Więc sprzętowa klawa wydaje się być zbędna...

_rychu
komentarz
komentarz
(...) Więc sprzętowa klawa wydaje się być zbędna...

Ja po takim czasie używania QWERTY nie wyobrażam sobie bez niej życia..(czyt.: pisania smsów, gg). A te 2 telefony które podałem są przeze mnie wybrane przypadkowo. To ma być tak jakby wzór :D Chciałbym pożądne PDA któreby mi służyło przez długie lata, ponieważ mam dużo innych wydatków niż zmienianie co rok telefonu... (Kuzyn zmienił telefon 4 razy w ciągu roku "z nudów" tracąc przy tym równowartośc jednego z nich...)

Jakieś propozycje?

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

No skoro się upierasz to może i-mate ultimate 9502

Gość
komentarz
komentarz

Zastanawiałeś się nad SE X1??

_rychu
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki za propozycję, ale 1800zł to dla mnie trochę za dużo. Na co powinienem uważać przy kupnie takiego sprzętu? Za pomoc stawiam piwo :D (lub klikam 'pomógł' :D )

Gość
komentarz
komentarz

To ilość RAM i Procesor oraz wielkość wyświetlacza.

PS:jaki masz budżet do dyspozycji??

_rychu
komentarz
komentarz

Nie patrze specjalnie na RAMy i CPU, chodzi mi głównie o te 3 rzeczy wyżej wymienione. Napewno procek ma być szybszy niż w starym m3000 :D . Od gier mam PSP :P Budżet... hmm... Może między 500-700zl. W moim przypadku jest dość elastycznie, ponieważ jeśli będzie coś wartościowego, to jestem w stanie trochę dołożyć ;)

_rychu
komentarz
komentarz

Raczej wolałbym, aby klawiatura była rozsuwana. Może jakiś komentarz mały? Dlaczego akurat ten etc.?

kamil1114
komentarz
komentarz

A może Asus P750 , co prawda nie ma klawiatury qwerty , ale ma zwykłą klawiaturę. Mam go i jestem zadowolony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.