x-kom hosting

Uszkodzona karta

Pejak
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, posiadam RADEONA 9600 Pro i niedawno go uszkodziłem i chciałbym wiedzieć, czy można jakoś samemu to naprawić.

A więc problem polega na tym, że przy wyciąganiu wiatraczka od karty, musiałem ścisnąć bolec, aby wiatrak wyszedł. Robiąc to, zawadziłem narzędziem o pewną część (nie wiem jak to się nazywa). Oderwał się kawałek wspomnianej części i przez to po uruchomieniu komputera na ekranie pokazują się paski w niektórych miejscach. Ogólnie nie da się z tym pracować.

Pod spodem jest napis "RP140" a na tym "0". Nie mam żadnych podstaw w tym kierunku, więc nie znam takich oznaczeń.

Poniżej zdjęcia (niewyraźne, w razie czego wrzucę wieczorem nowe)

ZdjÄcie004.JPG

ZdjÄcie006.jpg

ZdjÄcie0061.jpg

post-17008-1240648390_thumb.jpg

post-17008-1240648403_thumb.jpg

post-17008-1240648571_thumb.jpg

wieza71
komentarz
komentarz

Raczej nie ma szans żeby to naprawić.Wymiana części nie wchodzi w grę.Po pierwsze gdzie ją dostać i jak wymienić(zbyt precyzyjna robota).Pozostaje wymiana karty.

_rychu
komentarz
komentarz

Teraz masz wieczyste artefakty. Niestety, nic z tym nie zrobisz. Tak samo załatwiłem mojego radeona 9800PRO, który chodził 1 dzień. <_< (wtedy popadłem w głęboką depreche :D )

ibox514
komentarz
komentarz

Jeśli potrzebujesz takiego samego Radeona , to mam 9600pro ze zmienionym chłodzeniem , i radiatorkami na pamięciach. Jak coś to pisz na GG -->10577283

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.