x-kom hosting

Jaki zasilacz wybrać

wieza71
utworzono
utworzono

Planuję wymianę karty graficznej na gf 280 lub radeona 4870.W związku z tym będzie chyba konieczność wymiany zasilacza na mocniejszy.Chciałbym jeszcze podkręcić procesor.Konfiguracja kompa jak w sygnaturce.Z obecnym zasilaczem nie mam problemów,ale przy podkręcaniu podzespołów lubi się zawiesić(nie wiem czy to wina zasiłki).Czy CoolerMaster to dobra firma?,może wymienić na tą samą,tylko mocniejszą jednostkę,czy kupić jakiś innej firmy.

Gość
komentarz
komentarz

Cooler Master nie robi dobrych zasilaczy. Zwykle ich produkty mają słabą moc na linii +12V ;)

Ile masz pieniędzy na zasilacz?

wieza71
komentarz
komentarz

250-300 zł.

ptasior360
komentarz
komentarz

Corsair 450w o ile się nie mylę na lini 12v ma 396watt

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
250-300 zł.

W takim razie polecam zasilacz Corsair 450W ;)

Edytowane przez Ninja
ptasior360
komentarz
komentarz

WARRIOR 500W???? Ja bym się nie odważył. Po za tym ten zasilacz piszczy, wydaje różne dziwne dźwięki!!

wieza71
komentarz
komentarz

Te od boryska ok.,czy 450 w to nie za mało żeby stabilnie chodził po podkręceniu(phenoma chcę podkręcić do ok.2800-2900,jak się da).

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Te od boryska ok.,czy 450 w to nie za mało żeby stabilnie chodził po podkręceniu(phenoma chcę podkręcić do ok.2800-2900,jak się da).

Corsair 450W będzie miał jeszcze spory zapas mocy przy twojej konfiguracji ;)

Edytowane przez Ninja
ptasior360
komentarz
komentarz

Jeśli zasilacz jest dobry to 450w wystarczy

borysek
komentarz
komentarz (edytowane)
WARRIOR 500W???? Ja bym się nie odważył. Po za tym ten zasilacz piszczy, wydaje różne dziwne dźwięki!!

... warriory są moim zdaniem najlepszymi zasilaczami w rozsądnej cenie, jak mam 4 znajomych z tymi zasilaczami to żaden nie wydaje niepokojących odgłosów a komputery działają jak należy, poza tym Amacroxy są w polecanych zasilaczach ...

co do mocy to 450W starczy ( chyba że do core i7 to wtedy może nie starczyć :P )

ale ja łapałbym okazję i brał tego warriora 500W

Edytowane przez borysek
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
... warriory są moim zdaniem najlepszymi zasilaczami w rozsądnej cenie, jak mam 4 znajomych z tymi zasilaczami to żaden nie wydaje niepokojących odgłosów a komputery działają jak należy, poza tym Amacroxy są w polecanych zasilaczach ...

Też mam Amacrox'a i sądzę że jest to dobry zasilacz, ale w tej cenie najlepszym wyborem będzie Corsair 450W ;)

Edytowane przez Ninja
wieza71
komentarz
komentarz

Ok, dzięki,mam już jakieś porównanie.

ptasior360
komentarz
komentarz

Borysek może dlatego Twoi znajomi sa zadowoleni z zasilacza bo maja komputery które pobierają mniej prądu niż mój?? Ja jednak odradzam ten zasilacz. No chyba że lubisz jak np podczas włączania gry coś piszczy, albo podczas ruszania myszą, przewijania stron słyszysz szmery to bardzo prosze...

mis456
komentarz
komentarz
Też mam Amacrox'a i sądzę że jest to dobry zasilacz, ale w tej cenie najlepszym wyborem będzie Corsair 450W wink.gif

COrsair będzie najlepszy w tej cenie. Ewentualnie Silver Power 500W

maxsp2
komentarz
komentarz

Corsair ze wzgledu na cisze :) .. Ale jak chcesz mozesz tez zobaczyc cos takiego jak Pentagram 500w

Kazdy pozostaly da rade ..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.