x-kom hosting

Problem z zasilaczem czy z Grafiką ?

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

zasilacz czy Grafika ? Pomocy :(

Witam juz od Pewnego czasu męcze się z moim sprzętem. Otóz problem Polega na tym Iż W Każdą Grę Którą gram zawsze wyłancza mi sie Komputer. Chodzi o to ze Pogram sobie w Grę Przykładowo IGI 2 po 10 Minutach/Nawed Niekiedy Po 5min a niekiedy Po Godzinie. Wyłancza mi sie Monitor. a wgłosnikach słychać Jeszcze odgłosy Gry.Sterownki do Grafki Pobierałem najnowsze ale to nie pomogło. Komputer Był z 4 miesiące w naprawie. I Panowie z Serwisu mówili ze Mogą sie ramy gryść więc dokupiłem 512 DRR. Lecz Raczej od ramów to sie nie robi bo wyciągałem ramy pokoleji i Ciągle to samo.

Mój Komputer:

System: Windows XP Professional 2009(Przerobiony)

Grafika: GeForce 9600GT 512MB 256BIT.

Procesor: Intel Celerton D 3.2 GHZ.

RAM: (512 x 2) i (256) - Wszystkie z GoodRam.

Zasilacz: PCF 4Life/450HF Tracer 230V.

Płyta Głowna: FoxConn.

HDD: 500GB

-------------------------

i tak jak mówie Gram sobie i nagle Monitor zgasa czekam kilka sekund i Komputer sam sie Uruchamia od nowa.

Mysle ze to wina Zasilacza.Gdy rano wstaje Kompyter jest Zimny nienagrzany to wtedy Moge Pograć z 1 godzinke. ale Gdy komputer chodzi jakiś czas to z 5/10 min najwięcej.

taki problem mam juz od 5 miesięcy/moze więcej.

Co myslicie o zasilaczu?

Bo slyszałem ze to szajs.i moze przez to tak mój komputer cierpi.

Grafike Mam nową znaczy mam ją na gwarancji/3/4Miesące dopierą ją mam.

a co do zasilacza to Kosztował 45zł. w tym sklepie i Mówili ze Powinien Mi komputer działać.

Lecz tak nie jest. Jaki byscie Mi doradzili Zasilacz Nie drogi ale Dobry zeby wrescie Ten problem zniknol i zebym cieszyl się z Gier.

Komputer mam Nienaljepszy. ale Moze za pół roku kUpię nowy Lub poprosu Płyte głowną z Prockiem.

Gość
komentarz
komentarz

Na przyszłość pisz zwięźle.

I nie dawaj dużych liter byle gdzie, bo też ciężko się doczytać.

Ten zasilacz to szajs. W 99% on jest przyczyną restartu komputera podczas obciążenia grami.

Proponuję pożyczyć od kogoś markowy zasilacz i sprawdzić na nim sprzęt. Jak będzie ok to zastanów się nad nowym zasilaczem ;)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

//Nie cytuj całych postów

Miałem taki sam problem . To tak najpierw zrobiłem format po czym zmieniłem zasilacz , no i problem ustał .

Przeskanuj kompa jakimś anty-virusem , Spy Botem etc.

Jak nie pomoże to zasilacz :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

KrakoO

robiłem formaty z setki zary i nic.

a co do antyvirusów to nie mam zadnego..

ale raczej to chyba zasilacz ;p

ps po ile twój zasilcz kosztował ?? mzoecie mi jakis polecić ? nie za drogi ale dobry PLS;P

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

no fasktycznie dobry ale drogi. jak dla mnie. teraz nie jestem przy kasie.

czy taki zasilacz moze być

ZASILACZ ATX 350 ? 60 W FSP HLN GROUP INC.

Model No: FSP 350-60HLN ( 350W ).

? AC Input:200V-240 V~2,5A, 50Hz.

? (FORTRON)

znalazłem go za 45zł

Mozecie nawed mi podać jakis uzywany. alby tylko gry sie nie wyłanczały bo to mnie dobija..

Gość
komentarz
komentarz
a co do antyvirusów to nie mam zadnego..

To zainstaluj!

Polecam:

Z darmowych:

-Avira

Z płatnych

-NOD32

-Kaspersky

ps po ile twój zasilcz kosztował ?? mzoecie mi jakis polecić ? nie za drogi ale dobry PLS;P

Pentagram 430w spokojnie starczy ;]

Zjawa123
komentarz
komentarz (edytowane)

Fortron podany przez Ciebie będzie dobry. Kolega też ma ten sam zasilacz, tylko przy znacznie słabszej grafice i ma identycznie to samo, pogra trochę i zaraz się zacina.

A temperatury jeszcze możesz dać np. everestem zobacz.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

zjawaski ale on ma tego fortrona? ps: zaraz podam temp kompa.

TU macie temp kOmpa Luknijcie czy wszystko z nim wporzo ;p

proszę http://iv.pl/images/lugenfjdbinba7ze8clq.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Everest przekłamuje, daj screena z CoreTemp lub RealTemp ;]

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

słuchaj mam problem z 2 programi ;/ wyswitla sie the processor detected is not supported ;/

Maver
komentarz
komentarz

To włącz gre i wtedy zrób screen z everesta. Sprawdz też czy wiatrak na grafice dobrze działa.

mis456
komentarz
komentarz

Włącz orthos + furmark i daj tempy po 30minutach ich pracy

Zjawa123
komentarz
komentarz
zjawaski ale on ma tego fortrona? ps: zaraz podam temp kompa.

TU macie temp kOmpa Luknijcie czy wszystko z nim wporzo ;p

proszę http://iv.pl/images/lugenfjdbinba7ze8clq.jpg

Nie, miał tego Tracera ;]

Zjawa123
komentarz
komentarz

To temperatura w normie.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

ta? myslałem ze taka temp to za duza ale jak w normie to tylko zasilacz pierdzielony xd

EJ POMOCY ;P cz TO naprawde od zasilacza ? musze miec pewnosc ! pomocy!!!! !

thx zauwazyłem to ze jak odłącze zasilacz kabelek od zasilacza od karty grtaficznej to wyskakuje komunikat z nvidia ze za mało mocy itp. zamknełem to i zaczełem grać i nie wyłącza sie teraz! !! zagrałem 2 raz dla pewnowci i dziala!!!

!!!!!!!1 czy to zasialacz?? teraz mam 90% na zasilacz 20 maja bede miał nowy jakis porządy!! ;)

Zjawa123
komentarz
komentarz

Pewności 100 % nie ma, ale na 99 % zasiłka ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.