x-kom hosting

Solidna Obudowa za 200-300zł

Adexis
utworzono
utworzono

Poszukuję dobrze wykonanej solidnej (Gruba blacha) i przy okazji ładnej obudowy, zależy mi na dobrej wentylacji (miejsca na wentyle 120mm)

mam do wydania ok 200-300 zł

myśle o Sharkoon Rebel 9 Value Edition Black ale nie wiem czy będzie dobra i może są lepsze w podobnej cenie :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Antec Three Hundred będzie lepszy :)

marcinx26
komentarz
komentarz (edytowane)
Antec Three Hundred będzie lepszy :)

jak dla kogo ... może funkcjonalność ma lepszą ale odpycha mnie swoim wyglądem , bardziej podoba mi się sharkoon i sam go posiadam , wersje silver bez wielkiego wentyla na boku..

buda jest bardzo dobrze wentylowana , bardzo fajny przedni panel , chociaż trochę się kurzu od zewnątrz zbiera, trzeba często przejeżdżać szmatką ale to nie problem

jak pewnie wież z przodu masz miejsce na 1x120 , z boku 2x120 , z tylu 2x80/1 x 120 , ja mam narazie założony z tylu jeden 92 ;)

ta wersja z wielkim wentylem podobno się nie sprawdza , bo buda wpada w wibracje i rożne rzeczy się dzieją .. ale jak chcesz

w środku pełno miejsca na kable i dyski , zmieścisz każde chłodzenie ... przynajmniej tak mi się wydaje bo karakorum wchodzi z wielkim luzem

blacha jest gruba , a sama buda dobrze wyciszona

ja za swoją dałem 114 zł + przesyłka ;) do tego 2 wentyle , szukaj na allegro am oze znajdziesz

Edytowane przez marcinx26
Gość
komentarz
komentarz

Ja proponuję Cooler Master Elite 33* + 120mm na przód ;]

Zostanie ci troszkę w kieszeni ;]

TCNieI
komentarz
komentarz

Obudowa ATX Tower Cooler Master RC-690-KKN1-GP

Solidna, ładna, przewiewna, dobre wykonanie, funkcjonalna, u góry na puszcze porty USB więc nie trzeba się schylać do ziemi jak to w innych bywa :D

Zuo
komentarz
komentarz

Ja proponuję Antec Gamer Three Hundred tak jak falcon. Mam też Anteca Gamer tylko że Nine Hundred i spisuje się dobrze. Może wenty nie są za ciche ale za to bdb chłodzenie jest ;)

Adexis
komentarz
komentarz

Mam 2 wentylatory 120mm i Pentagrama Karakorum z wentylem 120mm będe kręcił więc wentylacja przede wszystkim

Artur
komentarz
komentarz

ja również polecam Antec Three Hundred

Antec to solidność, wiem po sobie.

mis456
komentarz
komentarz
Obudowa ATX Tower Cooler Master RC-690-KKN1-GP

Popieram, CM ma bdb budy, ta wg mnie jest lepsza od ANteca

Gość
komentarz
komentarz

Zdecydowanie CoolerMaster Dominator . Bije tego Anteca nie tylko ilościa wentyli do zamontowania (aż 8 !) , ale także wyglądem . Jest bardzo wwygodna i sporą buda . Plusem jest to , że zasiłka jest u dołu .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.