x-kom hosting

Karta graficzna do 330zł.

Goku GT
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam otóż chciałbym kupi kartę graficzną do GIER.

Chciałbym miec w niej

CONAJMNIEJ :

512 MB

256 BIT

Taktowanie rdzenia 725MHz

Taktowanie pamięci 2000MHz

oczywiście mogą byc słabsze.

Potrzebuję karty do grania w najnowsze GRY takie jak np: GTA IV CoD5 i w tym rodzaju.

i nie tylko...

Ma ktoś jakieś propozycje.? Z GÓRY DZIENKI ZA POMOC.

Mój sprzęt to

PROCESOR:AMD PHENOM II X3 720

PŁYTA GŁÓWNA:GIGABYTE MA790X-UD4

PAMIĘC:2GB OCZ

ZASILACZ: 550 WAT BEQUITE

//Zlikwiduj capsy z tematu, albo on pójdzie do kosza.

//Lipton

devilll
komentarz
komentarz

Raden 4830 lub GeForce 9600GSO Tylko te karty w tym przedziale cenowym. Ja wybrałbym 9600GSO.

dem
komentarz
komentarz

4830 to bliżej 400zł, jeśli 330 to max, warto by też rozglądnąć się może za 8800 GT 512.

Carlsberg
komentarz
komentarz

Warto dołożyć do HD4830 Karta pokroju 8800GT i w dodatku nowa .. Karta jest podatna jest na wysokie OC co przybliża ją do HD4850 :)

casion
komentarz
komentarz

Tak . Ta karta jest bardzo dobra, do OC dogania nawet HD4850 ;)

Goku GT
komentarz
komentarz (edytowane)

ALE NA TEJ KARCIE NA PEWNO BENDZIE DOBRZE CHODZIC GTA IV i te najnowsze gierki..i czy niema lepszej karty graficznej do grania w tej cenie ??

casion
komentarz
komentarz

nie ma . możesz poszukać 9800 gt / 8800 gt sa podobne wydajnosciowo .

punisher1
komentarz
komentarz
ALE NA TEJ KARCIE NA PEWNO BENDZIE DOBRZE CHODZIC GTA IV i te najnowsze gierki..i czy niema lepszej karty graficznej do grania w tej cenie ??

Chyba podaja ci najlepsze jakie sa mozliwe. Po co te glupie pytanie. 4830 jest wydajniejsza od 96gt, jednakze w GTA4 na pewno lepiej poradzi sobie GF. Zastanow sie czy dla tej jednej gry oplaca sie kupowac slabsza grafike w tej samej cenie. Nie znaczy to tez, ze na tej ATI nie pograsz sobie w te GTA.

ziomek123
komentarz
komentarz

Chociarz na radeonie też GTA IV nie bendzie ci najgorzej chodzic bo gta WYMAGA tylko karty z 512 MB a więc nawet wątpie żeby ci ta gra wogóle przycinała będzie czysto chodzic!!!! bo przy takim procku i pozostałych częściach to bendzie SMIGAC zaufaj mi !!

Zetron
komentarz
komentarz

Tu widać, że Hd4830 jest dosłownie ciut lepszy ( 1.1 fps ) to może być nawet wersja sterów

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zakupem i poczekał na HD 4770. Przed wypuszczeniem serii HD 49xx opartej na procesie 40 nm AMD "wrzuca" na rynek tą kartę w cenie 100 USD czyli ok 350 zł. Wydajność będzie trochę niższa od HD 4850 ale przy tym procesie technologicznym z OC powinno być łatwo. Szykuje się bardzo dobra cenowo karta: KLIK, KLIK

Goku GT
komentarz
komentarz (edytowane)

Czli ta HD4770 bendzie najlepsza z tych wszystkich co tu proponujecie ??

i czy będzie minimalnie spełniała moje wymaganie podane wyżej czyli :

512 MB

256 BIT

Taktowanie rdzenia 725MHz(tu od 500 do 725 albo wiencej :D)

Taktowanie pamięci 2000MHz(tu może byc ewentualnie od 1600 do 2000albo wiencej :D)

A znasz jakiś dokładniejszy mięsiąc a może dzień w którym ta karta wejdzie na rynek ??

z tego co teraz wyczytałem to to będzie 128-bitów czy to dobrze czy źle bo za barz się na tym nie znam.. BĘDĄ DOBRZE NA NIEJ GRY NAJNOWSZE TAKIE JAK NP:GTA IV CHODZIŁY bo teraz mam 128 BIT i 256 MB RADEONA i tnie kiedy wyjade na miasto kiedy jest już dużo szczegółów wieże niebo itp. i czy ta karta sobie z tym poradzi ??

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

Wpisz na googlach HD 4770 i wszystko znajdziesz. Rdzeń ma być taktowany 750 MHz, a pamięć 3,2 GHz. Minusem jest 128 bitowa magistrala pamięci ale czego więcej się spodziewać - to low end. Karta ma wyjść w maju i tak czy inaczej zapowiada się na prawdę ciekawie jak na tą cenę. Ja poczekałbym jednak na dokładniejsze testy...

borysek
komentarz
komentarz
bo gta WYMAGA tylko karty z 512 MB

sory że łapię za słówka, ale czy to oznacza że pogram sobie w gta4 na full na moim GF 7600gs 512mb ddr2 ? xD

co do karty to możesz czekać do wydania 4770 ale przy cenie 100$ wychodzi koło 350zł ale należy jeszcze doliczyć koszta importu kart do polski czyli pewnie będzie za ~400zł chociaż mogę się mylić

ale na dzień dzisiejszy w tej cenie najlepszy jest właśnie radek HD4830 na którym spokojnie odpalisz każdą grę w zadowalających detalach

Goku GT
komentarz
komentarz (edytowane)

A Skąd możesz wiedziec ze ona w najblizszych miesiącach nie trafi do POLSKI ??

A co się na tym forum naczytałem to same problemy użytkownicy mają z tą KARTA HD4830..a więc nie wiem czy warto ją brac..

a i czy 128 BIT to mało czy dużo ??

http://allegro.pl/item612683072_sapphire_h...1800_do_oc.html a ta może WOW :) starczy mi jeszcze na nią ....

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

@Goku GT

A Skąd możesz wiedziec ze ona w najblizszych miesiącach nie trafi do POLSKI ??

Bo umiem korzystać z google. Wystarczy poszukać. Premiera ma być 4 maja. Ja bym poczekał. Ty rób jak uważasz...

@Goku GT

a i czy 128 BIT to mało czy dużo ??

To mało. Ale AMD musiało "skroić" magistralę bo w innym przypadku karta za 350 zł mogłaby konkurować może nawet z HD 4870 - no i gdzie tu logika. Wysokie taktowanie GDDR5 nadrabia po części to wąskie gardło. Przepustowość pamięci to ok. 52 GB/s w 4770 vs. ok. 56 GB/s w 4830. Ja na Twoim miejscu tak czy siak bym poczekał bo może się okazać, że wyjdzie karta którą na prawdę warto kupić. Ale sam musisz poszukać jakichś przyszłych testów a nie z każdym pytaniem na forum wyskakiwać.

Goku GT
komentarz
komentarz (edytowane)

poczekam do 10 dnia wakacji i się rozejrze czyli jeszcze jakies 1-2 miesiace.!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.