x-kom hosting

[Rozwiązany] Nowy zasilacz

Gawinow
utworzono
utworzono

Witam

Mam problem z zasilaczem (za słaby) ponieważ gdy wkładam płytę do napędy dvd to mi się resetuje komputer. Chce zmienić zasilacz na nowy/lepszy od tego co mam tylko jaki chodzi mi konkretnie o firmę i moc. Musze dodać ze chciałbym się zmieścić z kwotą 100~150zł.

A oto moja padlina: :szczerb:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+

Płyta główna: MSI K9N Ultra (MS-7250 v2)

Ram: 2x1GB

Grafika: NVIDIA GeForce 8600 GT Palit 1GB

Dysk: dysk seagate 160 GB (planuje dokupić 250GB)

Zasilacz: Megabajt 350ATXP4

A jeszcze jedna sprawa dodałem ss mojej płyty głównej (taka sama jak na zdjęciu) i mam pytanie do czego jest wejście podobne do kawałka pci-e? Zaznaczyłem dokładniej na ss.

9a6229d3h8tcb61jtk.jpg

Gość
komentarz
komentarz

sądzę, że nie za słaby, tylko po prostu zły... a dlaczego? o to tu --> http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=15725

Modecom MC-350W będzie OK (115 zł)

tomek.b9
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten zasilacz to bomba. Wymień go na coś markowego. Podany przez kolegę wyżej Modecom jest OK. Alternatywą mogą być zasilacze: Fortron, Chieftec, Amacrox 300-400W

PS. Zły dział

Edytowane przez tomek.b9
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

MC 350

A to co zaznaczyłeś to chyba PCIE na karty rozszerzeń np. sieciowa

Edytowane przez KrakoO
alienides
komentarz
komentarz

To wejście to też jest pcie na karty rozszerzeń w nowym standardzie, następca zwykłego pci:

http://pl.wikipedia.org/wiki/PCI_Express

Gawinow
komentarz
komentarz

kupiłem

ModeCom MC-350ATX 2.0 PFC

Dziękuje wszystkim. Proszę o zamknięcie tematu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.