x-kom hosting

hd 4850 małe pytanko

ewenement
utworzono
utworzono

Posiadam 4850 zalman 512mb odpalam far cry 2 i chciałem właczyc jakas duza rozdzielczosc zeby przetestować co karta potraafi dałem detale ultra high i daje rozdziałke a tam max 1280 na 1024 nieda się więcej?? mam monitor 19 cali myslalem ze to wina starego oprogramowania sciaglem najnowszy catalyst 9.4 i dalej to samo powiedzcie nie wyciągnę więcej ??

;)

a tak nawiasem to mam e 5200 do tej karty i rozmawiałem z człowiekiem który zajmuje się branżą komputerową od ponad 10 lat i mówił że to bzdura że trzeba go podkręcać zeby nie spowalniał karty a każdy pisze że trzeba kręcić ;)

marcinx26
komentarz
komentarz

pisałem ci już 2 temacie żebyś podał link do specyfikacji albo nazwę monitora , niektóre 19 maja max 1280x1024

ewenement
komentarz
komentarz (edytowane)

chłopaki doradzcie cos może jakies sterowniki do monitora albo coś ja słyszałem ze można z 15 calowego monita zrobić rozdzielczość 1280x1024 to z mojej 19 moze by sie dało wycisnąć wiecej ? czekam na opinie ekspertów :D

to jest mój monitor

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...59&katid=22

falcon1984
komentarz
komentarz

Rozdzielczość nominalna 1280 x 1024

Tyle max monitor twój daje. Więcej nie da rady bo niby skąd wziąć dodatkowe piksele ? :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.