x-kom hosting

Gigabyte Radeon HD4850 512 mb Zalman

Gość
utworzono
utworzono

Siema. Właśnie dzisiaj kupiłem tą kartę co w opisie. No i patrze co tam ma w pudełku (BO JUTRO DOJDZIE PŁYTA + PROCESOR). No i jest płytka instalacyjna, ale jest do zainstalowania wersja Direct X 9.0. Czy w każdym Radeonie tak jest ? Mogę gdzieś ściągnąć Direct X 10.1 ?

Hammer
komentarz
komentarz

DirectX 10.1 jest obsługiwany tylko pod Vistą/Win 7 w których jest od razu zainstalowany.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
DirectX 10.1 jest obsługiwany tylko pod Vistą/Win 7 w których jest od razu zainstalowany.

A Direct X10 Na Windows XP będzie działał ? Jak tak to skąd ściągnąć ?

albartos
komentarz
komentarz (edytowane)

Windows Vista i 7 mają wbudowany dx10 i 10.1. Do innych systemów nie da się ich zainstalować.

Gość
komentarz
komentarz
Windows Vista i 7 mają wbudowany dx10 i 10.1. Do innych systemów nie da się ich zainstalować.

Ale wesji 10.0 nie można ściągnąć/zainstalować ? Na Windows XP Professional. No chyba, że się zdecyduję na Viste, ale ten system się długo wczytuje.

Hammer
komentarz
komentarz

Nie ma DX10 pod XP, kiedyś coś próbowali robić ale nic z tego nie działa.

No chyba, że się zdecyduję na Viste, ale ten system się długo wczytuje.

Mi się wczytuje szybciej niż XP

ewenement
komentarz
komentarz

żeby nie zasmiecać forum krótkie pytanko nie obraz sie ziomek :D też posiadam tą kartę odpalam far cry 2 i chciałem właczyc jakas duza rozdzielczosc zeby przetestować co karta potraafi dałem detale ultra high i daje rozdziałke a tam max 1280 na 1024 nieda się więcej?? mam monitor 19 cali myslalem ze to wina starego oprogramowania sciaglem najnowszy catalyst 9.4 i dalej to samo powiedzcie nie wyciągnę więcej ??

marcinx26
komentarz
komentarz

podaj link do specyfikacji monitora , niektóre 19 maja 1280x1024 max

Gość
komentarz
komentarz
żeby nie zasmiecać forum krótkie pytanko nie obraz sie ziomek :D też posiadam tą kartę odpalam far cry 2 i chciałem właczyc jakas duza rozdzielczosc zeby przetestować co karta potraafi dałem detale ultra high i daje rozdziałke a tam max 1280 na 1024 nieda się więcej?? mam monitor 19 cali myslalem ze to wina starego oprogramowania sciaglem najnowszy catalyst 9.4 i dalej to samo powiedzcie nie wyciągnę więcej ??

Ja też mam 19 cali Samsunga, ale modelu Ci nie podam xD, bo nie pamiętam normalnie rozdziałke to mogę ustawić 2560 x 1600, ale co do gier to jeszcze nie wiem. Dopiero jutro będę wszystko montował bo jutro dojdzie płyta główna z prockiem, a resztę już mam :).

marcinx26
komentarz
komentarz

raczej tak , innego wytłumaczenia nie ma

ewenement
komentarz
komentarz

no to kaprawo :wsciekly:

to po co jaki taki sprzet so :beksa: bie kupowałem jak będe mógł grać max 1280 na 1024 żal wypełnił moją duszę <_<

Gość
komentarz
komentarz
no to kaprawo :wsciekly:

to po co jaki taki sprzet so :beksa: bie kupowałem jak będe mógł grać max 1280 na 1024 żal wypełnił moją duszę <_<

Kup sobie taki jak ja mam :). A ten sprzedaj w miare możliwości. Za swojego jakieś pół roku temu dałem 800 złotych.

ewenement
komentarz
komentarz

no patrze wlasnie na monitory ale nie widz ezadnego zeby 19 cali mial takie rozdziałki jak ty piszesz ja dalem za swojego 1100 ale 2 lata temu :D ile za niego wyciagne moze 300 zł ;) jak juz cos to chyba 22 / 24 cale jak juz kupować to coś konkretnego :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.