x-kom hosting

Zasilacz pod i7 920, gtx 285, 6gb ram 1600, gigabyte ud4p

Mroku6
utworzono
utworzono

Witam, zastanawiam się nad zasilaczem pod i7 920, gtx 285, 6gb ram 1600, gigabyte ud4p. Napewno fajnym zasilaczem jest CHIEFTEC CFT-650-14C - 650 W tylko ze kosztuje ok. 450zł. Czy dobrym wymiennikiem byłby dla niego CHIEFTEC CFT-650-14CS - 650 W? kosztuje całe 100zł taniej i w sumie nie wiem bardzo czym się rożni od tamtego. Nie planuje wkładać drugiej karty do zestawu przez najbliższe lata, no ale napewno planuje podkręcić i7 do 3,8Ghz czy 14CS da sobie radę? czy wziąć 14C, czy może jeszcze co innego?

Cold
komentarz
komentarz

BeQuiet Straightpower 600W - Powinien być dobry. Możesz wziąć też 550W ;)

Mroku6
komentarz
komentarz

Ok, ale mi chodzi czy konkretnie CHIEFTEC CFT-650-14CS - 650 W ociągnie taki zestaw jaki podałem, bo to jest dla mnie najważniejsze

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

tak da sobie z nim spokojnie radę . jednak oczywiście lepszym wyborem byłby be quiet! lub antec neopower ;)

Edytowane przez casion
mis456
komentarz
komentarz
ub antec neopower wink.gif

CHyab z nowej serii NEW

Gość
komentarz
komentarz

Polecam Chieftec 650W [CFT-650-14CS] Cable Management - 365 zł . Może nie jest super cichy , ale na pewno stabilny bez awaryjny .

Pozdrawiam

MusicMan

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.