x-kom hosting

9600GT KOMPUTRONIK? Wyprzedaz?

spd
utworzono
utworzono

witam! Na stronie www.komputronik.pl w dziale karty graficzne, wyprzedaz znalazlem karte GF 9600 GT Gainwarda. Kosztuje ona o 150zl mniej niz w sklepie normalnie. Ma ktos moze jakies opinie na ten temat? czemu moze byc tak tanio i skad oni te karty biora? :> dodam, ze ma ona 3 miechy gwarancji i jest bez pudelka. A mi zalezy na niskiej cenie. Kupic czy nie? Pozdrawiam! ;)

PaQre
komentarz
komentarz

jak już sam napisałeś ma 3 miesiące gwarancji i nie ma pudełka.Czyli jest to sama karta ze sterownikami nie wiem czy się opłaca kupować kartę z krótszą gwarancją.

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

Wygląda normalnie tyle że masz gwarancji tylko 3 miesiące i brak opakowania, dostajesz w sumie gołą kartę, bez żadnych dodatków .

Edit . Uprzedzony . ;)

spd
komentarz
komentarz

3 miesiace ale 200zl tylko. A ma ta karta sterowniki? I jak myslicie czemu bez kompletu sprzedaja? Chyba uzywana nie jest, nie?

PaQre
komentarz
komentarz (edytowane)
I jak myslicie czemu bez kompletu sprzedaja?

Bo to jest OEM.Sterowniki zawsze są.

Przypadkowo Ci POMÓGŁ dałem.

FoXx
komentarz
komentarz

z tego co wiem to leżaki z magazynu lub z gwarancji co wróciły... a dokladnie takie ktore wrocily od kuriera bo mialy np. uszkodzone opakowanie wgniecenia itp czyli to co potrafią nasi kochani kurierzy rzucając nasze produkty zamawiane w sklepie...

a nie sprzedadzą Ci karty z rozwalonym pudełkiem dlatego wyjmują i ślą bez :P

PaQre
komentarz
komentarz (edytowane)

Oni poprostu wycofują powoli tą kartę i chcą się ich pozbyć z magazynu dlatego sprzedają po takiej cenie z krótszą gwarancją

spd
komentarz
komentarz

no czyli nie jest uzywana? To sie oplaca. A oni je sprawdzaja przed wystawieniem czy dzialaja? Pare ich na wyprzedazy maja czy tylko jeden egzemplarz? I co to oem? Sorka za pytania ale jestem zielony, oferta fajna a ja nie chce kupic bubla. ;)

tomekk600
komentarz
komentarz

mógłbys dac link do produktu w sklepie?? nie moge znaleźć

tomek.b9
komentarz
komentarz
mógłbys dac link do produktu w sklepie?? nie moge znaleźć
Pewnie chodzi o tą: http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,58285/

ale obok niestety napis: "Wszystkie towary są zarezerwowane. Termin dostawy bliżej nieokreślony. Do wyczerpania zapasów. "

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.