x-kom hosting

[Rozwiązany] Nokia e51 vs. n73 vs. 5700 Express Music

jarek1994-1994
utworzono
utworzono

Witam. Który byście na moim miejscu telefon wybrali. Najbardziej jestem przekonany do 5700. Świetny dźwięk, fajny desing, szybki symbian, lampa (może nie jakaś super ale zawsze coś). Nie wiem tylko czy ma wi-fi ale mi to nie potrzebne. N73 muli. Telefon głownie do muzyki i do gier i zabawy. Pozdrawiam.

Duban
komentarz
komentarz
Najbardziej jestem przekonany do 5700.
Daruj sobie... mam to coś i pierwsze miesiące to spoko, ale teraz już mi aparat nie działa (po resecie tyko pierwszy raz jak włączę), obudowa się szybko niszczy (rysy, otarcie,klapka tylna odpada [ja już jej nie mam]), a ja dbam o takie zabawki ;) Joy jest do kitu, klawisze średnie, aparat to porażka (lampa to chyba tyko jest, by w specyfikacji lukę zapełnić). Jedyne co dobre to jakość muzyki na głośnikach (nie jest źle, ale to wciąż telefon) - słuchawki to lipa. Na dodatek nikt kupić nie chce używanego :/

Mój leży sobie, bo nie miałem nerwów się z nim męczyć...

N73 mój kumpel miał chyba z 2 lata i nie miał problemów (ostatnio z joyem), ogólnie był zadowolony.

E51 bardzo fajny telefon. Kuzyn miał i bardzo chwali, kumpel ma i też chwiali.

Wybór jest Twój ale ja bym chyba szukał w podobnej cenie:

Sony Ericsson w910i (bratowa bardzo go chciała i rzeczywiście fajny),

Nokia 6220 -> LINK (fajny telefonik, ale tez nie ma WiFi),

lub też do zbierał trochę i kupił np. Nokię N95 :szczerb:

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

N73 słyszałem że muli tylko nie wiem czy aż tak bardzo bo mi jakaś burza potrzebna nie jest. W910i nie ma symbiana i to go eliminuje. Chyba zdecyduje się na e51 bo z tego co widzę to 6220 trochę droga. Mam kasy tak z 450zł.

Carlsberg
komentarz
komentarz

Bierz E51.. Symbian lata na niej jak szalony ;] (nie odczuwa się że to system operacyjny)

Do tego ma Wi-Fi ..

Szattek
komentarz
komentarz (edytowane)

E51 polecam ma mój wujek bardzo fajny telefonik:). Ja mam n73 i po restarcie tragicznie wolno działa główne menu włącza się ok 30 s. a później już ok działa.

Cronker
komentarz
komentarz

polecam telefonik :) mialem okazje sie nim pobawic jest ok:)

sam posiadam poprzednika e51 czyli e50

symbian ten sam, nie muli ani nic, a mozliwosci jakie niesie za soba sa duze :) masa programow etc do telefoniku :)

marcinx26
komentarz
komentarz

brat ma e51 , zero problemów , całkiem fajny telefonik ... a jak pięknie trzyma cenę ;) nic tylko brać

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. To na wakacje kupie sobie tą e51.

Pozdro.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.