x-kom hosting

zmiana procka i resety

dawid11113
utworzono
utworzono (edytowane)

witam. wymieniłem płyte głównoą procka i ramy . i po wymianie mam resety. być może też żę nie wgrałem windowsa od nowa no albo to wina zasilacza.

chociaż nie jest taki zły.

poprzedni sprzęt- athlon 64 3000+ 1.8 ghz s.939 2x512 mb ramu DDR 1 400mhz i płyta jakaś ecs no i do tego dysk 200gb SP i nagrywarka dvd a wszystko na Made com feel 3 400watt

obecny asus m2v athlon x2 3600+ 1.9ghz i 1 gb ram 533mhz

nic nie podkręcane

@ gf 7300gt galaxy/zalman był i jest

Edytowane przez dawid11113

wieza71
komentarz
komentarz

Po wymianie procesora i płyty musisz od nowa wgrać system,inaczej nie będzie działać.

dawid11113
komentarz
komentarz

ogólnie działa wszystko tylko czasem jakiś reset.

wiem dziś już nie miałem czasu ale może jutro.

a co sądzisz o tym moim zestawie?

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Po wymianie procesora i płyty musisz od nowa wgrać system

Bzdura. Oczywiście, z punktu widzenia wydajności można to uznać za optymalne rozwiązanie, ale na pewno nie jest to konieczne. W XP trzeba tylko ponownie aktywować system. No i wiadomo, przydałoby się "wyczyścić" stare sterowniki.

Sam zmieniałem kiedyś płytę z Gigabyte'a na Socket A na Abita z Socket 939 (którego mam do dziś) i nie robiłem reinstalki.

wieza71
komentarz
komentarz (edytowane)

Może rzeczywiście przesadziłem z tą reinstalacją,ale ja bym tak zrobił(nie raz są duże problemy z odinstalowaniem starych sterowników).Co do zestawu to jest ok.Można by wymienić procesor na 2-rdzeniowy(szybszy) i grafikę na lepszą,no i oczywiście dołożyć 1gb pamięci.

Edytowane przez wieza71
dar55
komentarz
komentarz
Po wymianie procesora i płyty musisz od nowa wgrać system
Bzdura
niestety nie ,

autor rób format pełny partycji C zainstaluj na nowo + stery od nowej płyty , ale przed formatem zresetuj bios

dawid11113
komentarz
komentarz (edytowane)

a myślicie że zasilacz wytrzymuje?

feel 3 400wat , asus m2v , amd 3600+ x2 1.9ghz, 1gb ddr2 533mhz , 200gb SP, Gf 7300gt

Edytowane przez dawid11113
FrogsterPL
komentarz
komentarz
niestety nie ,

To jak wyjaśnisz fakt, że u mnie nie było żadnych problemów :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.