x-kom hosting

Gtx 260 GoldenSample a Samsung 2233RZ ;]

Marshallo
utworzono
utworzono

Hello ;]

zastanawia mnie czy tak bede mial ta karte plus pozniej ten samsung 2233RZ to jak bede np. gral w 3d to sie nei bedzie cielo czy cos ?

Gość
komentarz
komentarz

Nic nie będzie się cięło ;) Ta karta jest bardzo wydajna ;]

Marshallo
komentarz
komentarz

A dobrze sie kreci ? tzn. wogole jeszcze mozna bedzie krecic tego golden sample ? bo ona ma chyba fabryczny overclock tak jak evage SSC ;]

tomekk600
komentarz
komentarz
A dobrze sie kreci ? tzn. wogole jeszcze mozna bedzie krecic tego golden sample ? bo ona ma chyba fabryczny overclock tak jak evage SSC ;]

zwykle te fabrycznie kręcone lepiej sie kręca od normalnych :P

devilll
komentarz
komentarz

No nie powiedziałbym. To referenty można lepiej wykrecic niz te po overclockingu, ale jeśli trafisz na dobrą sztukę to powinieneś jeszcze coś z niej wycisnąć.

Marshallo
komentarz
komentarz

No ale fabrycznie krecona tez mozna jeszcze krecic co nie ? ;] Czy jak bede mial 6gb ramu (DDR3) to bedzie jeszcze lepiej chodzila grafika? xD takie glupie te pytanko troche co nie ? ale coz ;]

Qanitro
komentarz
komentarz

nie

tomekk600
komentarz
komentarz

a czemu referenty nie maja taktowań jak topy?? (przyjmuje fabrysznie podkręcone jako "top") były by przeciez przy tym lepsze i w takiej samej cenie. Odpowiedź?? Może dlatego że nie każdy referent byłby w stanie osiągnąc wyniki top'ów bo zazwyczaj takie elementy jak choćby pamięc ram w referentach są gorsze chodź nie zawsze zalezy od producenta i rewizji. z rdzeniem w top'ie tez jest często lepiej niz na referencie czemu to akurat nie wiem. nie znam się na tyle. Wg mnie jeśli róznica cen nie jest duża brał bym topa. Sam miałem okazje krecić 3 topy i 2 referenty i tez tak własnie było. Jeszcze raz powtarzam to nie jest reguła ale tak jest zazwyczaj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.