x-kom hosting

Problem Po Zakupie Nowego GF 9600 Gt

Baginiak
utworzono
utworzono

Siema, Mam Problem. Mianowicie Miałem Wcześniej GF 8600 Gt i Wymieniłem Go Na 9600 GT I Jest Problem. Po Zresetowaniu Kompa Na Wyświetlaczu Led Gdy Napisane Jest VGA BIOS Występuje Dziwek taki sam jak bym ramu nie miał czy czegoś, i komp idzie dalej ale monitor stoi, Windows normalnie się ładuje. Musze w tedy zamknąć kompa i uruchomić ponownie. Przy instalacji Windowsa gdy chce restart zrobić to muszę przy restarcie wył zasilanie i wl od nowa kompa, strasznie to nie wygodne, nie mogę podkręcić go w ogóle bo gdy nacisnę restart nie wstaje. Co Jest najlepsze, gdy chce podkręcić musze wyjąc baterie od Biosu i za 1 razem załadować dobre ustawienia , takie które wiem ze będą stabilne , i przy restarcie po wyjęciu baterii wstaje normalnie, ale to tylko w tedy, w innych przypadkach lipa na maxa

BlackRaven
komentarz
komentarz

Komputer z sygnatury? Dodatkowe zasilanie do karty podpięte?

Darekx
komentarz
komentarz

moze jakis styk nie łaczy, nawet na mobo jak wkładałeś nową kartę coś mogłeś odłączy, ja bym jeszcze raz sprawdził czy wszystko jest podłączone jak należy

faciek
komentarz
komentarz

po co wyciągać baterie do biosu jak masz z tyłu przycisk resetu

Baginiak
komentarz
komentarz
Komputer z sygnatury? Dodatkowe zasilanie do karty podpięte?

Podpięte i nie wiem co to znaczy ' z sygnatury',

casion
komentarz
komentarz

Czyli to co masz w podpisie, ten zestaw Q6600, Tagan 530 W itp . ;)

Baginiak
komentarz
komentarz
Czyli to co masz w podpisie, ten zestaw Q6600, Tagan 530 W itp . ;)

tak tylko teraz q6600 nie 3.83 tylko 3.15, a tak to reszta bez zmian,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.