x-kom hosting

Windows Firewall

nett7
utworzono
utworzono

mam pytanie dotyczace w.w. programu. czy jest on rownie skuteczny i dziala tak samo jak programy tego typu, oferowane przez innych producentow? rownie skuteczny- mam na mysli, czy dziala chociaz w 90% skutecznie, co pozostale. rozumiem, ze moga byc zwolennicy roznych 'zapor' lecz chodzi mi tylko o to czy ten windowsowski firewall "daje rade" i nie jest tak prosty do obejscia, jak np. scrackowanie Windowsa ;)

pozdrawiam

FoXx
komentarz
komentarz

no jesli masz oryginała i aktualizujesz jakieś pierdołki do niego... to lepsze to zabezpieczenie niż zadne :)

ataki jakis syfow powinien wybronic... ale jak dużą gwarancje daje to tego pewnie nie wie sam BG :D

wieza71
komentarz
komentarz

Radził bym zainstalować jakiś darmowy firewall,np.Zone Alarm.Systemowy nie jest zbyt skuteczny(np.blokuje tylko połączenia wychodzące).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.