x-kom hosting

karta sim z play online do telefonu

worfpoland
utworzono
utworzono

Witajcie

Posiadam modem usb Play online.

Chciałbym przełożyć z niego kartę sim do telefonu aby móc korzystać z internetu.

Z tego co wiem to telefon musi obsługiwać HSDPA.

Nie znam się za bardzo na telefonach.

Może ktoś z was robił coś podobnego i może mi polecić jakiś telefon na którym będzie możliwe korzystanie z tej karty.

Oczywiście poszukuję czegoś za rozsądne pieniądze i możliwie funkcyjnego telefonu.

Z góry dziękuję.

patrick666
komentarz
komentarz

ja np. używam jako modem samsunga sgh-u700. nie kupisz go za drogo,a jest do tego dobry.

poza tym ładuje się na kablu podczas używania jako modem :P

polecam.

worfpoland
komentarz
komentarz

Chyba mnie nie zrozumiałeś.

Nie chce używać telefonu jako modemu.

Chce mieć internet w komórce do buszowania po WWW

Maciej_Lewy
komentarz
komentarz

Witaj, chyba nie musisz posiadać telefonu z HSDPA? Chyba że tylko taska transmisja Cie interesuje.. Możesz przecież korzystać z UMTS itd.

Też mam neta z Playa i nie próbowałem nigdy karty odpalać na telefonie ale wydaje mi sie że nie powinno być problemów.

Ciekaw jestem ile planujesz przeznaczyć na zakup telefonu?

Ja się osobiście zastanawiałem nad nokia 6650:)

patrick666
komentarz
komentarz

Worf mając kartę z play'a naturalnie możesz też buszować po necie bezpośrednio w telefonie,tylko musi być dobrze skonfigurowany.

PS. Uważaj na połączenia CSD (są płatne mimo iż masz abo itd)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.