x-kom hosting

[Rozwiązany] Zasilacz 420 W Powertec EC 420-NP24 czy nie grozi spaleniem xD

Milosz_o
utworzono
utworzono (edytowane)

Posiadam ten model zasilacza http://www.allegro.pl/item609741309_zasila...ancja_fvat.html nie ma go na czarnej liscie zasilaczy. Bedzie pracowal on z MSI G31M3-F +e5200+2GB OCZ DDR 800 + DYSK 80 GB ATA+DVD COMBO. Jak sadzicie bedzie to bezpieczne dla sprzetu?

Zjawa123
komentarz
komentarz

Pierwsze słyszę o takiej firmie. Ja kupiłbym Modecoma MC350W i będzie spokój, ale może niech inny się wypowiedzą o tym Powertecu.

Gość
komentarz
komentarz

zwykły No-Name ! Ma jeden wentyl 80 i nic nie wiadomo o złączach PCI-E

PaQre
komentarz
komentarz

Nieznana dla mnie firma podejrzewam,że to jakiś shit.Lepiej wziąć coś pewniejszego np.Taki Fortron 350W

marcinx26
komentarz
komentarz

nie napisałęś karty graficznej , albo ślepy jestem ;)

też pierwsze słyszę o tej firmie , wentyl 80 do mnie nie przemawia no chyba że w antec ....

wszystko zależ jeszcze od tego jaką masz grafe

Milosz_o
komentarz
komentarz

Wlasnie duzego napiecia nie potrzebue bo grafe mam zintegrowana i dokladac na pcie nie bede; ] zalezy mi jedynie na stabilnosci

marcinx26
komentarz
komentarz

jak masz pieniądze to kup modecom mc 350 , 400w ci nie potrzebne ...

chociaż moim skromnym zdaniem przy tym procku , bez grafy i żadnego kręcenia ten zasilacz który posiadasz nie powinien szwankować

Milosz_o
komentarz
komentarz

Dzieki za rady Panowie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.