x-kom hosting

Czy opłaca się sprzedać 9600GT i kupić lepszą kartę do mojego kompa?

klawiatura30
utworzono
utworzono

Cześc. Mam pytanie. Obecnie posiadam kartę graficzną GIGABYTE 9600gt . I tu pytanie. Mam 200zł. Czy moge sprzędać

tego GeForca za 340zł. Max.zjadę do 320zł.

Jakiego producenta wybrać?

MSI czy GIGABYTE

Czy będą widoczne efekty po zmianie karty?

Mój konfig:

•Intel Pentium D 945 Dual Core 2x3,4GHZ 4mb L2 + Pentagram HP120 AlCu Karakorum

•2gb ram 800mhz

•250gb

•Asus P5pl2/c

•Tracer 4Live 400W

Proszę o odpowiedź

//zmiana tytułu tematu na konkretny

//BlackRaven

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)
Obecnie posiadam kartę graficzną GIGABYTE 9600gt . I tu pytanie. Mam 200zł. Czy moge sprzędać

tego GeForca za 340zł. Max.zjadę do 320zł.

http://www.allegro.pl/item616728352_gigaby...lman_tanio.html-nówka

zmień zasilacz bo to co masz to jest "czarna lista"

wybierz MSI

Hammer
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie do końca Cię rozumiem, chcesz sprzedać kartę 9600GT i dołożyć do nowej ? Czy kupić tego GeForce'a ?

Tak czy siak, wymiana karty będzie wiązała się z wymianą zasilacza bo to prędzej czy później padnie i może zniszczyć resztę sprzętu.

I jeszcze jedno, nie ma sensu ładować mocniejszej karty od 9600GT do tego procesora.

tomekk600
komentarz
komentarz

a jaka karte chcesz kupic bo nie napisałeś xD w temacie pisze czy warto kupić <lol>

bemol911
komentarz
komentarz

Jemu chodzi o to czy opłaca się kupić wydajniejszą kartę zamiast tego GeForce 9600GT

klawiatura30
komentarz
komentarz

Sorry, zapomniałem powiedzieć ze zamierzam kupić HD4850

dem
komentarz
komentarz

Różnica będzie, wymień zasilacz. A tak z innej rury Palita 9600GT można wyrwać nowego za 319 zł, identycznego Gigabyta za 340zł. więc wydaje mi się że swoje optymistyczne założenia co do sprzedaży musisz lekko ogarnąć i dopasować do obecnie panujących cen.

tomekk600
komentarz
komentarz

wg mnie z tym prockiem nie bedzie zadnej róznicy...

Piotr1312
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie będzie różnicy. Pentium D to puste megaherce, nawet najsłabsze Core 2 Duo/Pentium Dual Core są od niego bardziej wydajne.

Lipton
komentarz
komentarz

9600GT to i tak już za wysokie progi dla tego Pentiuma D. W dodatku zasilacz tragiczny i w pierwszej kolejności kłania się do wymiany.

Darekx
komentarz
komentarz

ten Radek to jedna z mocniejszych kart i procek bedzie ja ograniczal

nie wsadza sie nowej karty typu HD48XX do kompa ze starym procesorem

jak w sklepach sprzedawali PentiumD, to Radek 3XXX nie był nawet w planach

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.