x-kom hosting

Jaki zasilacz do Sempron 2800+ i Radeon X800

matek893
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Jaki zasilacz kupić do takiego zestawu?

Asus k8v-x se

AMD Sempron 2800+

Radeon x800 GTO 256 mb

1,3 gb ramu

Seagate 60gb

2x napędy DVD

I co sądzicie o tym zasilaczu Modecom Feel 400W? Byłem się zapytać w sklepie i właśnie ten mi polecili, powiedzieli, że jest stabilny, wolnoobrotowy i dosyć cichy. Warto coś takiego kupić?

//zmiana tytułu tematu na konkretny

//BlackRaven

Machej666
komentarz
komentarz
Modecom Feel 400W

To CI źle powiedzieli.

zakup sobie Modecom MC 350W

maxsp2
komentarz
komentarz

W sumie to pociagnac pociagnie ale nie warto.. Stabile to to nie jest ..

A jak chcesz cos cichego i dobrego jak mc to moze tez byc Amarcox 350w.Cichszy od mc

A potem zminiasz kompa na x2 i duzo mocniejsza grafe i zasilka zostaje bez zmian do pewnej grafy oczwiscie (do 4850:)

PaQre
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie widzę sensu brania tego Amacroxa.Weź Modecoma MC 350W,spokojnie wystarczy nawet przy modernizacji kompa.Jeśli ten proponowany w sklepie Modecom to był Feel 3 to też by starczył ale nie warto go brać ponieważ jest on w podobnej cenie co MC a jakość i stabilność gorsza.A polecili Ci go bo pewnie im nie schodzą i chcieli się go pozbyć.

E-APA
komentarz
komentarz

Ja to tego polecam Fortrona 350W lub Delte 350W, sa dobre i w miare tanie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.