x-kom hosting

Karta graficzna do Core 2 Duo E4500, IBOX 400W

Mr.Hyde
utworzono
utworzono

Witam. Mój sprzęt to:

Procesor: DualCore Intel Core 2 Duo E4500, 2200 MHz (11 x 200)

Płyta główna: Gigabyte GA-P35-DS3L (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Ram: 4092 MB 800 MHz

Grafika: Gigabyte GeForce 8600 GT 256 MB

Dysk nr 1: ST3250310AS (232 GB)

Zasilacz: IBOX DR-8400BTX MAX 400W

Jaką kartę graficzną byście mi doradzili? Tak do 600 zł. Osobiście myślałem o karcie Geforce 9600GT 1gb ddr3.

//zmiana tytułu tematu na konkretny

//BlackRaven

Gość
komentarz
komentarz

9600 jest słaba zasilacz do wymiany

podkrec proca

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Przede wszystkim wymień zasilacz na coś markowego, bo ten IBox to totalny chłam.

Kartę proponowałbym Radeona HD4830/GeForce'a 9800 GT (co tańsze) lub HD4850/9800 GTX+ (ten drugi może być troszkę droższy, ale jest też trochę szybszy. Najtańsze 9800 GTX+ są od Zotaca, ceny zaczynają się od 550 zł).

Ale do takich kart jak podałem, przydałoby się trochę podkręcić procesor.

Gość
komentarz
komentarz

A tak ogólnie to napisz własny temat.

Do autora - 96GT 1GB ddr3 to zły pomysł :P, za 600zł można kupić coś 2x wydajniejsze od 96GT, poza tym 1gb jest zbędne, a już napewno do tej karty.

Karta podana przez ADI'ego nie ma opakowania, czyli niezbyt pewne źródło. Jeżeli mógłbyś dorzucić 100zł to Bierz HD 4870 - http://allegro.pl/item606917325_pcie_sapph...5_4870_box.html , tylko tego radka nie podłączaj pod swojego iBoxa bo może być niezbyt ciekawie.

Mr.Hyde
komentarz
komentarz

No to w takim razie może polecicie mi jakiś zasilacz ?

szagus
komentarz
komentarz

Propozycja Boryska jest najlepsza w tej cenie.

Do tej karty pasowałoby podkręcić procesor do ok. 2.8GHz.

Zasilacz Amacrox Awrrior jest świetny i bardzo cichy. Polecam.

Mr.Hyde
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.