x-kom hosting

HD4850 CoD2 mało fps

otomarcin17
utworzono
utworzono

Witam. Mam Radeona HD4850 1gb i gram w gre call of duty 2 po zakupie myslalem ze bede mial stale 250 fps na full grafice, oczywscie gram online. Reszta sprzetu to IntelCore2Duo 3.0 , 4gb ramu, plyta glowno gigabajta. Moj kumpel ma radeona 4530 i mu wyciaga 250 fps na full grafi dx9 a mi nie... i nie wiem dlaczego. Mozna o pomoc? Reinstalowalem sterowniki kilka razy i nie wiem co jest.

//Przenoszę

//piku

A43vil
komentarz
komentarz

Synchronizacje pionową masz wyłączoną ? I Powiedz dokładnie ile masz tych fpsów.

devilll
komentarz
komentarz

A musisz mieć te 250 koniecznie, człowieku ludzkie oko nie dostrzega różnić od 50 wzwyż, a ty musisz mieć 250. Masz pewnie zasyfiony system i to jest przyczyną.

A43vil
komentarz
komentarz
A musisz mieć te 250 koniecznie, człowieku ludzkie oko nie dostrzega różnić od 50 wzwyż, a ty musisz mieć 250. Masz pewnie zasyfiony system i to jest przyczyną.

Daruj sobie takie komentarze jak nie grałeś w COD,

grając na 250 FPSach ma się mniejszego Recoila broni i lepszą rejestrację pocisków dlatego tak bardzo mu na tym zalezy.

otomarcin17
komentarz
komentarz

jaka synchronizacja pionowa? gdzie to wylaczyc? czy tam wlaczyc? no fps jak mam na full detale to sapdaja az do 40!! i nie wiem ocb :/ wirow nie mam robilem skany kilka razy. A chce miec stale i na dx9 bo lepiej sie gra :/ jakbys gral w cod2 to bys wiedzial co to za roznica 50 a 250 ;] jak grasz onlina masz bron m1 na 50 fps caly magazynek wystrzelasz w 4 sec a na 250 w 1 :] jesli masz good sprzet ^.^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.