x-kom hosting

RADEON HD4830 czy PALIT GeForce 9800GT ?

LeRicsoN
utworzono
utworzono

Witam.

Zamierzam kupić kartę graficzną tylko zastanawiam się jaką wybrać czy RADEON HD4830 firmy SAPPHIRE, czy może PALIT GeForce 9800GT ? Prosze o pomoc.

falcon1984
komentarz
komentarz

Wydajność jest podobna, obydwie są dobre. Ja bym jednak raczej brał GF :)

devilll
komentarz
komentarz

Zdecydowanie GF 9800 GT

LeRicsoN
komentarz
komentarz

Tak tylko zastanawia mnie czy ta GeForce 9800 z firmy PALIT będzie dobra nie jestem w pełni przekonany do tej firmy czy ktoś może ma tą karte z tej firmy albo jakąś inną ale z PALIT ?

borysek
komentarz
komentarz

brałbym to co tańsze bo karty porównywalne wydajnościowo, a z radka da się jeszcze z oc trochę wycisnąć

do tego radka można dostać już w cenie 360zł

http://allegro.pl/item611559649_512mb_sapp...00mhz_hdmi.html

a najtańsze 9800GT kosztują 420zł więc odpowiedz sobie czy warto wydawać 80zł więcej na GF

Alfa193
komentarz
komentarz
Tak tylko zastanawia mnie czy ta GeForce 9800 z firmy PALIT będzie dobra nie jestem w pełni przekonany do tej firmy czy ktoś może ma tą karte z tej firmy albo jakąś inną ale z PALIT ?

ta, mój kuzyn ma i on nie narzeka na temperaturę itp

LeRicsoN
komentarz
komentarz

Dobra dzięki kupuje radka ;P :)

Magellan
komentarz
komentarz

Ludzie nie maja zaufania do palita, bo wczesniej robil sprzet kiepskiej jakosci(halas, temperatura). Teraz jednak jakosc sie poprawila i Palita mozna smialo brac. Osobiscie wzialbym GF.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.