x-kom hosting

Radeon HD4870

Pendulum
utworzono
utworzono

Witam!

Na początku z góry przepraszam , że tak męczę o te karty graficzne , ale naprawdę potrzebuję opinii expertów w tej sprawie.

Myślę , że mógłbym po dopłacie kupić Radeon'a HD4870. Tylko tutaj , zaś nie wiem w jakiej wersji najlepiej. Myślę , o takiej z 1 GB Pamięci RAM (GDDR5) , tylko nie wiem jakiej serii (Palit , Sonic Dual). Maksymalna kwota do 900 zł (jeśli odrobinę więcej to również może być).

Pozdrawiam!

qba007
komentarz
komentarz (edytowane)

bierz taka karte lub taka

Pendulum
komentarz
komentarz (edytowane)

Ciekawa Propozycja , + leci

Konkretnie mi chodzi o 1 najbardziej wydajniejszy i polecany model ;)

Mephic
komentarz
komentarz
Ciekawa Propozycja , + leci

Konkretnie mi chodzi o 1 najbardziej wydajniejszy i polecany model ;)

Tak jak kolega zaproponował bierz HD4890. Ja zakupiłem i jestem zachwycony wydajność znacznie lepsza niż 4870, przegania też GTX 260 core 216 - warto :)

qba007
komentarz
komentarz (edytowane)

ja bym sie chyba zdecydowal na hd4850x2(troche 'stara' i na ddr3 ,ale napewno godna polecnia) , chociaz hd4890 to tez bardzo dobra karta.:) wybor nalezy do Ciebie

Pendulum
komentarz
komentarz (edytowane)

HD4890 - Ciekawa Propozycje , wybór w tej serii? Co do HD4850 to muszę się zastanowić i czy wogóle warto... Ogólnie przy wyborze karty graficznej mam ogromny dylemat...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.