x-kom hosting

Karta do komutera

casion
komentarz
komentarz

Dobra karta, ale bez gwarancji, zawsze jest ryzyko że po tygodniu padnie, a nie będzie się dało jej wstawić do serwisu .

dawid11113
komentarz
komentarz

jak masz kase to licytuj tą http://www.allegro.pl/item607623287_evga_g...prawna_100.html.

zasilacz do wymiany. na coś markowego i większego 450w. i ramy też byś mógł wymienić na 800mhz

Gość
komentarz
komentarz

ale zalezy mi na tamtej i mam pytanie zasilacz pociagnie mam 2 linie 12V ??? +12V1=14A +12V2=16A

casion
komentarz
komentarz

Ten Twintech ma bardzo dobre chłodzenie, zdecydowanie ją bym brał ;)

dawid11113
komentarz
komentarz (edytowane)

ja bym nie ryzykował z tym zasilaczem. conajmniej cheftec 450w lub fortron

dawid11113
komentarz
komentarz (edytowane)

i co dalej , włączył kompa i się obudził???? hehehhe

wymień go .

ai żeby dobrze chodziła trzeba podkręcić proca . (do 3.0ghz czy dasz rade ??)

Mephic
komentarz
komentarz
niezbyt podoba mi sie ten TWINTECH GeForce 9800GTX i czy jest lepszy od tego http://www.allegro.pl/item605889730_pny_xl...tx.html#gallery

ktos napisał mi ze włozył pod ta zasilke Radka HD4850 i mu smiga

To jest GeForce 9800 GTX+ więc jest ogólnie mocniejszą kartą od PNY 9800 GTX.

Ja uważam, że warto Twintecha rozważyć, tymbardziej że różnicy 30 zł a gwarancja jest pełna. Tu nie dostajesz żadnej gwarancji, sypnie Ci się karta i się popłaczesz.

Ktoś mi kiedyś napisał, że włożył GTX 295 na zasilacz, który łącznie miał mniej mocy niż ta karta potrzebuje - nie wierz za bardzo w cuda, wg mnie warto zainwestować w lepszą zasiłkę.

Gość
komentarz
komentarz

tylo ze ten twintech ma nizsze taktownia od tego PNY

heh moze włozył xD

ale do PNY GeForce tez musze podkrecac??

Mephic
komentarz
komentarz
tylo ze ten twintech ma nizsze taktownia od tego PNY

heh moze włozył xD

ale do PNY GeForce tez musze podkrecac??

Ma niższe bo PNY jest fabrycznie podkręcony, ale jak podkręcisz GTX+ to będzie jeszcze lepiej. Rób zresztą co chcesz, wg mnie kupując kartę 30 zł tańszą a słabszą i bez gwary popełniasz gigantyczny błąd. ;)

Gość
komentarz
komentarz

ja nielubie podkrecac <_< zabilem juz jedna karte !

wiec niebede podkrecał biore ta a gwarancji to i na ta co teraz mam niedostałem na ta sa przynajmniej 7 dni

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.