x-kom hosting

GTX 260 Twintech - warto?

corporaptor
utworzono
utworzono

Witam, zastanawiam sie nad ta kartą:

http://allegro.pl/item612879066_twintech_c...60_216_spu.html

Podoba mi się i jest tania, ale co sądzićie o firmie Twintech? I jeszcze jedno; czy mój proc styka do takiej kart, czy trzeba wymienic na coś jeszcze szybszego?

TCNieI
komentarz
komentarz

karta sama w sobie zła nie jest firma też nie, a co do procka to musiał byś go podciągnąć przynajmniej do 3.5 Ghz żeby nie ograniczać karty

GTX
komentarz
komentarz

Tak opłaca sie. Bardzo niska cena. Tylko tak jak kolega wyżej napisał musisz podciągnąć proca bo ci będzie ja ograniczał.

corporaptor
komentarz
komentarz

No z tym niby nie ma problemu, bo jestem w stanie podkręcić go na stabilnie do 3,5GHz, albo nawet 3,7, ale na nominalnych mój proc aż tak bardzo by spowalniał? I w jakim stopniu taktowanie proca wpływa na osiągi grafy?

A co do tego Twintecha to jesteście w stanie polecić, czy też opłaca się dopłacić parę złotych do EVGA? EVGA bodaj droższa jest o 30 zł. Twintech z kolei za to ma fajniejszy design. ;p

casion
komentarz
komentarz

EVGA to jedna z najlepszych firm produkujacych GF, myślę że warto dopłacić . Procek na 3,5 GHZ i grafa nie będzie spowalniana ;)

Mephic
komentarz
komentarz
EVGA to jedna z najlepszych firm produkujacych GF, myślę że warto dopłacić . Procek na 3,5 GHZ i grafa nie będzie spowalniana ;)

IMO Twintech porównywalny z EVGA. Mało popularny w Polsce ale bardzo ceniony na zachodzie.

devilll
komentarz
komentarz

EVGA jest obecnie liderem jeśli chodzi o produkcję GF. Bierz EVGE najlepiej SSC, jesli nie masz tyle kasy to SC i podkrec.

piter00711
komentarz
komentarz

Tak evga najlepsza ale ten twintech bardzo opłacalny, weź. EVGA wydajnościowo z pewnością nie bije bo niby czym? Zegary- sam sobie podkręcisz.

Ale evga pozwala na zmiane chłodzenia, grzebanie w biosie itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.