x-kom hosting

Wysokie temp. na 8600GT.

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam pytanie ponieważ jak gram trochę na multi w coda 4 mam spadki fps i mam temp grafiki 95-100 stopni i cs:s tez mam mało fps ale nie mam takiej temperatury, 95-100 Stopni to za dużo temperatura jak na mojego 8600gt i może to powodować ściny gierek ?

aha i jakbyście mogli mi coś polecić z chłodzeń . ;]

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, 100C może powodować ścinki

A może wystarczy odkurzenie karty + nałożenie nowej pasty ? Jeśli nie to polecam Accelero Twin Turbo

Gość
komentarz
komentarz

Jakby tak napisał jaką ma kartę to by było super ;)

Mam dziwne wrażenie że mówimy tu o pasywnym Gigabyte 8600GT SPII.. jeśli tak to sprawę załatwi termoobieg lub nawiew, bez potrzeby kosztowania się na AC TT, który przy okazji jest za duży do tak krótkiego pcb. Tu się bardziej nada Accelero S2, ale może najpierw dowiedzmy się co to za karta.

Gość
komentarz
komentarz

Napisałem Geforce 8600gt Gigabyte

falcon1984
komentarz
komentarz

Z jakim chłodzeniem ? Daj linka lub fotkę

Karta ma jakiś wentyl na sobie czy tylko radiator ?

falcon1984
komentarz
komentarz

No to karta pasywna. W takim razie musisz ją aktywnei schłodzić jakimś wentylem: albo skieruj jakiś wentyl żeby wiał na tą kartę (na radiator) albo zamontuj jakiś wentyl na tym radiatorze za pomocą opasek samozaciskowych. Beż aktywnego chłodzenia ona się niestety mocno grzeje

Gość
komentarz
komentarz

Doradz mi jakies ;] falcon w takim razie

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie wiem ile ta karta ma szerokości ale jakiś wentyl Arctic Cooling 90mm powinien być chyba ok

Zetron
komentarz
komentarz

Chyba chodziło mu o To

Jak zamontujesz taki wiatraczek powinno być ok

Gość
komentarz
komentarz

aha a jak to zamontowac?

aha i jak zamontuje ten wiatraczek na tył obudowy to to pomoże?? , może bym to jeszcze założył na kartę graficzna co dałem link wyżej?, dało by to rade wo gole założyć na to czarne czy nie ?

TmkPt
komentarz
komentarz

To co dales wyzej link to kompletny zestaw chlodzacy. Montowany zamiast "tego czarnego". jakikolwiek wiatrak zamocujesz np: opaskami zaciskowymi, wkretami - one sa ostre i jesli rozstaw zeberek na radiatorze nie jest zbyt duzy to wytna sobie gwint. mozna tez lekko musnac wiertlem jak by nie chcialy wchodzic. poza tym poxilina na przyklad. a najlepiej polaczyc dwie metody. Duzo poprawiac nie musisz. byle te 20 stopni mniej bylo i bedzie ok wiec wiatraczek sam powinien pomoc. A nawet mozna jeszcze regulator obrotow albo napiecie mu zmniejszyc kabelkiem to bedzie ciszej.

pzdr

falcon1984
komentarz
komentarz

Dokładnie tak jak wyżej, kup wentyl 92mm i opaskami zamontuj na karcie. A jak chcesz mieć coś porządnego to kompletny zestaw chłodzący typu Accelero S2 bierz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.