x-kom hosting

Problem z grafikiem

Katohaikara
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z katra graficzna ktora pożyczylem od kolegi, wydaje mi sie ze to jakis radeon ale nie jestem pewien. Ale najwiekszym problemem jest to ze jak podlacze ja do plyty gwlonej to monitor jest w stanie czuwania :( nie chce nic kombinowac bo ostatnoi 1 kkompa spalilem, wiec jak byscie mogli to dajcie odpowiedzi jesli jestescie pewni o co chodzi. Wentylator na karecie kreci sie wiec chyba zasilanie jest.

damib
komentarz
komentarz

Podaj dokładną konfiguracje komputera, co to za karta jaki masz zasilacz itd. Przed zmianą karty odinstaluj sterowniki od poprzedniej potem dopiero zamieniasz karty i instalujesz sterowniki od nowej.

Katohaikara
komentarz
komentarz

Zasilacz mam Mode Com 500atx a co do karty to mam zintegrowana plyte glowna Asus'a, procek Phenom triple-core 2.10 Ghz

a i 4gb ram w 2 kostkach

damib
komentarz
komentarz

Czyli wychodzi na to że to karta na PCI-E, w komputerze była inna karta graficzna czy cały czas korzystasz z integrowanej? Co to za karta jest jak nie wiesz wrzuć fotki.

Katohaikara
komentarz
komentarz

Oto fotki

ZdjÄcia_0007.jpg

ZdjÄcia_0008.jpg

post-34478-1240137132_thumb.jpg

post-34478-1240137139_thumb.jpg

fball
komentarz
komentarz

niema żadnej nalepki na drugiej stronie? , powinno coś pisać

nitro07
komentarz
komentarz

1. czy karta działała u kolegi ?

2. rozumiem, że na swoim kompie używałeś karty zintegrowanej ? czy przełączyłeś w BIOS pracę komputera na działanie z zewnętrznej karty graficznej ?

Katohaikara
komentarz
komentarz

u kumpla dzialala a jak przelaczyc w biosie bo tego nie zrobilem

a z 2 strony karty jest jakas nalepka i tam pisze

E9

E9-4

F9

509460D3

PT

ICT

FQC

LOT.NO.

odpowie ktoś bo to jest pilne!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.