x-kom hosting

Pytanie o zasilacz [Raidmax 1000W] i OCZ [500w]

mis456
komentarz
komentarz
Czy ten zasilacz należy do tych porządnych na których można bardzo dużo wyciągnąć? I czy będzie można podpiąć coś w SLI x3?

Tak starzy, do 3way sli starczy zasiłka 750W

Albo czy ten zasilacz jest w miarę w porządku jak np dla PHENOMAII 920 i GTX 260?

Jest ona głosna strasznie

Gość
komentarz
komentarz
Tak starzy, do 3way sli starczy zasiłka 750W

Zależy jakie karty będą w SLI, bo jeśli 3x GTX260/280/285 z dobrym (czytaj watożernym) prockiem to te 750w nawet BeQuieta czy Enermaxa nie da sobie rady.

dragon91pl
komentarz
komentarz

Dajmy że to będzie i7 920.

Gość
komentarz
komentarz

A jak do tego podkręcony to na pewno będzie za mało.

Jeśli ktoś nie wierzy niech zobaczy TEN temat z pcl

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jeśli ktoś nie wierzy niech zobaczy TEN temat z pcl
Lol, ponad 1kW poboru energii w stresie... Nie dość że wydał kupę kasy na sprzęt to jeszcze potem rachunki (tak, tak zazdrość mnie zżera :P). Wracając do tematu, tego Raidmaxa bym nie brał, jak już się pakować w 3 karty graficzne, to i na markowy zasilacz trzeba wysupłać kasę. Szukaj czegoś z minimum 800W na linii 12V.
dragon91pl
komentarz
komentarz

Przeczytałem cały... Masakra. Taki sprzęt to ja bym wziął 2 zasilacze. Ale no nie mówmy o skrajnościach czyli i7 EE i 2x GTX295...

Czyli jak bez OC to 750-850 wystarczy, tak?

mis456
komentarz
komentarz
Przeczytałem cały... Masakra. Taki sprzęt to ja bym wziął 2 zasilacze. Ale no nie mówmy o skrajnościach czyli i7 EE i 2x GTX295...

Czyli jak bez OC to 750-850 wystarczy, tak?

Nom porządne 750W (enermax, antec z serii new) da radę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.