x-kom hosting

Radeon 9600 pro vs athlon xp 2400+

lolek00
utworzono
utworzono (edytowane)

Czy grafa Radeon 9600 pro 256mb jest za slaba do procka Athlon XP 2200+ 1.80ghz wykreconego na 2400+ 2.02ghz bo gram w most wanted na fulla caly czas ponad 30 klatek, ale np w fifie 09 na 1024x768 i medium juz przycina czy to wina grafy?? Jak zmienie na 6600-6800GT to bedzie lepiej? Moja obecna grafa nie obsluguje PS 3.0 :(

PS zapomialem dodac ze jak jest malo zawodnikow na murawie to chodzi plynnie a jak sie zleca to przycina, to chyba od grafy :/

//zmień tytuł tematu na konkretny, albo wyląduje w koszu

//BlackRaven

Alfa193
komentarz
komentarz (edytowane)

przeczytaj ten artykuł i sprawdź co jest słabe karta czy procek http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=57082

lolek00
komentarz
komentarz

Jak sie ma ten wynik?? Co jest u mnie slabsze karta graficzna czy procesor, zmienilem procka na 2200+ 1.80ghz i podkrecilem na 2400+ 2.02ghz i dlatego chce wiedziec czy jeszcze wymienic grafe?

http://img245.imageshack.us/my.php?image=aquamark.png

Alfa193
komentarz
komentarz (edytowane)

w twoim wypadku karta jest za słaba do tego procka

lolek00
komentarz
komentarz

Dalem pomogl :) Czyli karta idzie do wymiany mysle ze na 6600GT ten 2400+ by juz skrzydla rozwinol :D

Kamix
komentarz
komentarz
Czyli karta idzie do wymiany mysle ze na 6600GT ten 2400+ by juz skrzydla rozwinol biggrin.gif

I tak procesor nie obsługuje SSE2, więc większość nowych gier nie będzie działać.

Ale Crysis śmiga :D

Lipa zrobiłeś biorąc tego 2200+, wziął byś takiegoś 2000+ na Thortonie i większość robiła 2,1Ghz na 1,6V(standard), mój robi 2,2Ghz(3200+), na 1,625V.

Off-Topic
komentarz
komentarz

Witam,

Również zrobiłem ten test, natomiast nie mam owego wyniku końcowego. Tzn nie mam CPU i GFX reszta jest. Jak temu zaradzić?

Pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.